Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek orvosolható ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek orvosolható ez a távolság adta probléma?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron egy táborban megismerkedtem egy lánnyal akivel azóta is rengeteget skypeolunk, facebookolunk, és most jutottunk el odáig, hogy kiderült mindketten szerelmesek vagyunk a egymásba. Az egyetlen probléma az, hogy 100km távolság van kettőnk lakóhelye között mivel ő pesti én pedig vidéki vagyok. Szerintetek ilyen feltételek mellett működhet egy kapcsolat? Illetve az is megfordult a fejünkben, hogy még jegeljük az egészet és 2 év múlva már úgyis pestre fogok egyetemre járni, és hogy majd akkor összejövünk. Nektek van valami ötletetek?
2016. dec. 30. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
2év múlva?2év múlva? Addig az érzések is változhatnak. Egyébként meg az a 100km nem is annyira sok. Szerintem megpróbálhatnátok.
2016. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt gondolom a két évről :D heti 2 találkozást tudnánk megoldani annyi az egyetlen baj :/
2016. dec. 30. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyu az nem olyan sok. Szerintem 1héten 2x tudtok találkozni is és az tudom nem elegendő de na. Meg lehetne igy is próbálni.
2016. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a heti 2 találkozás még soknak is mondható egy távkapcsolatban. Én örülök, ha 2-3 havonta fogom látni a barátomat. De az is igaz, hogy köztünk kb. 220km van.
2016. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!