Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti szerettek kezdeményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szerettek kezdeményezni, vagy jobb ha a lány teszi? Ha nem írtok rá egy lányra akivel szoktatok beszélni, akkor mi az oka?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább fiú kezdeményezzen. 15/F

Nincs időm általában.

2016. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdeményezhet a lány is. Vagy adjon EGYÉRTELMŰ jelet arra, hogy van értelme kezdeményezni.

Ha mindig én írok neki, és mindig csak válaszolgat, vagy hasonló szituáció, akkor általában nem írok egy ideig, megnézem érdeklem-e.

20/F

2016. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kezdeményezek, ha arról van szó, de azt is szeretem, ha a lány teszi, mert akkor legalább tudom, hogy mi a helyzet. A másik kérdésre a választ jól leírta előttem valaki, én is azért nem írok egy ideig, hogy lássam, hogy neki magától eszébe jutok-e..unalmas, olyan "semilyen" beszélgetések után csinálom ezt, amikor elvárja a csaj, hogy mindent harapófogóval húzzak ki belőle
2016. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. aug. 22. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!