Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert torolt le az osztalytarsam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert torolt le az osztalytarsam?

Figyelt kérdés

Szoval ezzel a lannyal tavaly kerultem kicsit kozelebb, mert azonos fakultaciokra jarunk. En sose akartam tole tobbet, foleg annak tudataban, hogy van baratja, bar panaszkodott egyszer, hogy mennyire nem jo neki, meg ilyenek.. Szuletesnapomra (ami nemreg volt) kaptam tole egy tabla csokit, meg is oleltuk egymast..

Mindig is ereztem, hogy nem vagyok szamara kozombos, regen mindig mondogatta milyen szep szemem van.. :D


Teli szunet elejen elhivtam az egyik lany baratnojet(csak suliban baratkoznak) talalkozni, de kiderult, hogy ez a masik lany eleg furcsa, mert azt mondta, nem akar parkapcsolatot, mert meg sosem volt, es mindenkit visszautasit, bar szivesrn talalkozna velem, ha ezt elfogadom.. Nos onnantol nrm is beszeltunk sokat..

Lehet ezt megtudta az osztalytarsam? De megis mit var el, ha van neki baratja?

Irjak neki egy uzenetet miert torolt le?


2016. dec. 31. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha arra vagy kíváncsi akkor lehetséges, hogy féltékeny lett.
2016. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miert lenne feltekeny, ha egyszer van neki baratja? :/
2016. dec. 31. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert te vagy a tartalék, ha esetleg szétmennek a pasijával...
2017. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel osztálytársad, ezért meg is kérdezhetnéd tőle.
2017. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szunet van, irtam neki egy uzenetet azt valaszolta, hogy a baratja feltekeny ram, de holnap suliban mindent elmesel..
2017. jan. 1. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!