Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok azokról a fiúkról, akik kicsit mások, mint a többiek? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Tehát akinek van mondjuk a külső megjelnésében egy kis rendellenesség (pl.: mondjuk fél szemére vak .,vagyis nem tehet róla,kicsit másképp látja a dolgokat,mint a többi ember,nem nagyon követi a divatot,zenél stb. ),de közben jól el tudtok vele beszélgetni,értelmes,intelligens,stb...

Zavarna titeket ez egy kapcsolatban vagy nem ? :)



2016. dec. 31. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna. 😜😜😜
2016. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna:)
2016. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsit másképp látja a dolgokat" mit takar? Kicsi=nagyon? ;)

Amúgy nem zavarna. Ha megvan az intelligencia és a kedvesség, akkor te egy szupersrác lehetsz!

Tudod nem sokat találni hozzád hasonlót manapság... :/

2016. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány.
2016. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj ha normálisan tusz viselkedni.
2016. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem pont az ilyen fiúk vonzanak és a barátom is ilyen. Épp ezért szeretem őt annyira és az ő külsejében is van egy elég nagy rendellenesség, de én kb. észre sem veszem, mert imádom őt. :)
2016. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tungli válasza:
100%
Engem nem zavarna, sőt örülnék ha ilyen különleges embereket ismernék.
2017. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem merem rávágni hogy nem zavarna..azért van az a rendellenesség amivel nem tudnék mit kezdeni. De ez nem az a "szint" hogy félig (vagy akár teljesen) vak, más zenét hallgat, nem követi a divatot, stb. Ezek nem zavarnak, sőt akár pozitívumok is lehetnek (nyilván itt nem a vakságra gondolok :D)
2017. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ilyesmi srácokat keresek, nem szeretem a tömeg dolgokat. :P ;)
2017. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!