Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? (lent bövebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? (lent bövebben kifejtem)

Figyelt kérdés

Talán nem a megfelöl kategóriába írom ki a kérdésem, de úgy gondolom itt értelmesebb választ kaphatok.


Fiatal férfi vagyok, a 20-as éveim elején.

1 éve kezdtem el a mostani munkahelyemen dolgozni, ahol megismertem egy csodálatos Nöt, aki kezdettöl fogva nagyon szinpatikus volt. A probléma csak az, hogy 15 évvel idösebb Tölem.

Azt tudtuk mindketten, hogy az elejétöl kezdve több ez mint szimpla szimpátia, de egyiken sem gondoltunk arra, hogy érzelmileg kötödni fogunk egymáshoz, méghozzá elég erösen.

Az utóbbi idöben elég sok kapcsolatom volt, de nem tudtam senkihez sem kötödni, most viszont azt érzem, hogy egyre jobban kötödöm hozzá.


Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit kellene tennem és örülnék, ha kapnék egy pár hasznos tanácsot.


Elöre is köszönöm.



2012. dec. 22. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

az édesanyám 37 éves volt amikor megismerkedett az akkor 22 éves barátjával, elég hamar össze is költöztek, és ennek már több mint 11 éve és az övék a világ egyik legjobb kapcsolata szerintem, nagyon boldogok :)

tanácsot nem tudtam adni, de gondoltam elmesélem :)

2012. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a nőnek nincs férje és 3 gyereke, vagy férje gyerekek nélkül, vagy komoly élettársi kapcsolata, akkor nem látom be, miért ne próbálhatnátok meg együtt.


Ha a nő családos, akkor viszont el a kezekkel!

2012. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm, jó volt olvasni:)


2. Ez a másik gond, hogy férje van és 2 gyereke.

Nem füzik érzelmek a férjéhez, csak egy háztartásban élnek.

2012. dec. 22. 11:05
 4/4 anonim ***** válasza:
amíg valaki másé, hagyd.
2012. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!