Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek hol érdemes...

Szerintetek hol érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

Alacsony, beszédhibás huszonéves Bp-i srác vagyok, akit alkatilag többnyire homárnak hisznek, pedig nem az, viszont ettől nem kicsit frusztrált.

Éppen a fentiek miatt - nagyon nehezen tudok más srácokkal összehaverkodni. Pedig nagyon szeretnék edzőhaverokat találni kondihoz, street workouthoz, workout edzéshez, verekedés tanuláshoz, foci passzolgatáshoz.

Anélkül, hogy homárnak néznének, és félreértenék a dolgot...



2016. ápr. 23. 20:47
 1/7 Kisboltos ***** válasza:
Kisugárzás. Amiatt néznek homárnak, nem azért, mert vékony vagy. Keress egy nagyobb konditermet, oda sok féle ember jár, hátha összerhaverkodsz valakivel.
2016. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1, Akkor másképp kérdezem: mit csináljak, hogy ne higgyenek annak? túl sokáig nyeltem a megmosolygásokat és a lealázásokat... a hangomon, a külsőmön nem változtathatok. A kisugárzásom meg éppen a pozitív élményektől, a haverokkal töltött időtől változhatna meg. De mégse hordhatok "nyugi srácok, nem szeretlek titeket" feliratos pólót.


Csak szerintem van már minden fiúk közti, régen teljesen normálisnak számító baráti-haveri kapcsolatra, közeledésre ráhúzva ez a homokos paranoia aberrált módon?

2016. ápr. 23. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért szivatnak, hogy lássák mennyit bírsz és hogyan reagálsz. Ezek csak csipkelődések, nem harapnak beléd...

Tuti nincs veled semmi baj, csak kicsit érzékenyebb vagy.

2016. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha eleget ba'megezel meg anyázol, nem fognak annak hinni :)
2016. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 snake priskin ***** válasza:
Az a baj, hogy egyenlőre belül is egy gyenge és kissé szerencsétlen emberke van. Kicsit fejlesztened kéne magad, mert aki belül erős és férfias annak a személyisége kivetül a külsejére. Nem a beszédhibád, vagy a külsőd számít elsősorban (megjegyzem ezeken mind tudsz javítani). Az a baj, hogy ebben is másokra akarsz támaszkodni. Ahhoz, hogy lemenj egy terembe edzeni senki másra nincs szükséged csak saját magadra. Kezdj el fejlődni. Aki nem tud fejlődni folyamatosan, az egész életében csak haldoklik. Ne agyald túl, ne keress kifogásokat, ne bizonytalanítsd el saját magad, egyszerűen csak cselekedj, már holnaptól!
2016. ápr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van, köszönöm. De nagyon rossz egy életen át, gyerekkorom óta, mindig, minden szabadidős tevékenységet egyedül, magányosan csinálni... márpedig nálam ez a helyzet. Mindig így alakult.


Egyébként nem teljesen igaz, hogyí gyenge vagyok: külső célért oroszlánként tudok harcolni, ha tudom, hogy igaz ügyért teszem - de magamért tényleg nem tudok. Talán nem hiszem már, hogy érek annyit.

2016. ápr. 24. 01:26
 7/7 snake priskin ***** válasza:
Ha saját magadat nem becsülöd egyáltalán, akkor, hogy várhatod el másoktól, hogy becsüljenek?
2016. ápr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!