Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy visszahúzódó srác hogyan...

Egy visszahúzódó srác hogyan és hol tudna lányokkal ismerkedni, vagy akár hasonló problémájú lányoknál próbálkozni?

Figyelt kérdés
Csendes srác vagyok, nemigazán járok sehova, barátaim sincsenek csak pár haver az iskolában. Lányokkal nemigazán próbálkoztam hisz a sulinak, nemtom kb csak 10%-a lány de lehet, hogy sokat/keveset mondtam és azok is már nagyobbak és foglaltak ráadásul már mi osztályunkban sincs lány szóval ez kilőve. Eddig nem igazán foglalkoztam ezzel de mióta a nyáron találkoztam egy lánnyal aki kezdeményezett és miután kb másfél hét múlva kidobott azzal, hogy neki már van valakije (amúgy előttem pár nappal ugyanezt eljátszotta egy ismerősömmel amiről csak utólag szereztem tudomást), azóta egyre jobban azt érzem, hogy kéne már az életembe egy lány. Csak sajnos nem tudom hol és hogyan kezdjem (hogy az előbb írt lánnyal hol találkoztam arról nem igazán szeretnék beszélni, elégé negatívan érint az a hely) Remélem valaki tud segíteni.

2014. febr. 28. 14:19
 1/3 piriiiiii ***** válasza:

Hát, az iskoládon kívül bárhol. :D

Amit ajánlhatok, hogy ne neten. Élőben jobb.

Én például utazás közben már sok emberrel megismerkedtem, vonaton, buszon. Akár az utcán is.

Nem tudom, hogy más lányok, nők mit gondolnak erről, de engem személy szerint egyáltalán nem zavar, hogy leszólítanak az utcán, már ha számomra is szimpatikus a leszólító személy. Bár lehet az is, hogy csak én vagyok túl nyílt és szabados.

Meg egy csomóan mondják, hogy könyvtárban, buszon nem illik ismerkedni, stb, stb. Szerintem MINDENHOL illik, mert elsősorban emberek vagyunk a világon, nem pedig könyvtárosok a könyvtárban, vagy sofőrök egy buszon, esetleg eladók egy ruhásboltban, vagy titkárnők egy autós cégnél...

2014. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vonaton,buszon?Egyszerűen nem tudom elhinni ezt.Szerintem a lányok többségének egy picit sincs kedve egy vadidegennel ismerkedni egy tömegközlekedési eszközön.

Jó,ha nagyon jóképű vagy,akkor talán lehetséges.

2014. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 piriiiiii ***** válasza:
Nem tudom, mire írtad ezt, kettes válaszoló... de én mindezt úgy értettem, hogy én lány vagyok (jóképű? nem tudom...), és nem zavar, ha ismerkedni kíván velem valaki AKÁRHOL. Az már a Te bajod, ha képtelen vagy a dolgokat egészen kicsikét máshogyan látni és értelmezni...
2014. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!