Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog ez? 😂

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog ez? 😂

Figyelt kérdés

Másoknak franko ismerkedos meg parkapcsolati tanacsokat tudok adni, meg napok alatt osszehozok embereket, de rajtam a joisten se segit, plusz en se tudok magamnak. Miert van ez?:D

F



#ismerkedés #énmindigsegítek
2017. jan. 1. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, velem is ez van :'D

/L

2017. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :D
2017. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Lehet ronda vagy, de tudod mi kell a nőnek, habár sovány ember nem érti meg a nőt

Tisztelettel: Molnár Krisztián.

2017. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Na a hármas idejött iligykedni:D

Egyebkent nem vagyok csunya

2017. jan. 1. 22:36
 5/15 anonim válasza:

Velem dettó ugyan ez :"D

L

2017. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5ös *-*, tudtam, hogy NEM HALTÁL MEG, az a halál ISten tudtam, hogy nem ölt meg és valahogy sikerül majd feltámadnom, de hogy siekerült?? Képzeld igazad volt, végig yagami light volt maga kira a mészáros, ahhhj annyi kérdésem lenne hozzád, pld hogy emlékszel-e a szüleidre? milyen volt az árvaházban felnőni?? És milyen érzés olyan okosnak lenni?



Kérdező kép nélkül nehéz megmondani, de ha nem vagy csúnya, akkor lehet a belsőddel van gond.

2017. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pacsi 🖐🏻😩
2017. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Basszus dettó ugyanígy vagyok:"DD

Pacsi

2017. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nyitunk egy ilyen klubbot
2017. jan. 1. 23:03
 10/15 anonim ***** válasza:

4ever :"D

L

2017. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!