Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavarna a dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna a dolog?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel egy osztályba járunk. Egymás mellett ülünk, és vele szemben pedig egy fiú osztálytársam. A helyzet a következő:


Állandóan egymással szimpatizálnak, egész nap beszélnek, a srác folyamatosan hátrafordul hozzá. Engem le se tolnak... Böködik egymást, nevetgélnek, néha pedig elég furán érnek egymáshoz. (pl. egyik játszik a másik kezével)


Néha firkálnak egymás kezére, engem konkrétan kiszorítanak. Az a poén, hogy ráadásul a srác még néha le is krvázza, olyanokat mondd, hogy dögöljön meg, stb...


Ha a fiúról van szó, ő védi, olyanokat ír neki, hogy "hálás vagyok neked *-*", csak mert leírta neki a házit. Ráadásul el is hívja a barátnőm velünk pár helyre, mikor jól tudja, hogy rühellem a gyereket. Ilyenkor azt mondja,hogy "úgy sem jön el, csak azért kérdem".


Sokat veszekedtünk emiatt, de a barátnőm azt állítja, hogy neki csak én kellek, és tőle kirázza a hideg, és ő lenne az utolsó, aki kellene neki. Ma meg azt mondja, hogy egyre aranyosabb.


Kiidegel ez a téma. Vélemény? Nem akarom elhagyni, mert nagyon szeretem...


2016. dec. 17. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből szívtörés lesz neked...
2016. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem osztod ki a srácot?
2016. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én biztos,hogy kiakadnék. Elküldeném a kva anyjukba mindkettőt. Félti az ember ami az övé no.
2016. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnőd nem őszinte.

Ha tényleg ilyeneket mond, hogy hálás neki meg egyre aranyosabb...főleg ha tudja, hogy utálod a srácot.

Meg elhívja veletek pár helyre csak mert "úgy sem jön el"

Ráadásul azt mondod mindig védi meg hát mondtál még pár érdekes dolgot.Az én barátnőmnek is voltak barátai akiket nem szerettem, de ezzel már túllép egy határt.

Beszélj vele és határozottan mondd meg neki, hogy téged nagyon zavar.Ha ezt nem képes megérteni én nem erőltetném a kapcsolatot

2016. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont ott kellene hagynod. A lány valószínűleg ezután a fiú után kacsingat, hagyjuk már hogy neki nem kell más....Ha annyira szeretne nem csinálná ezt, sőt még le is állította volna a srácot, meg még el is hívogatja. Azt tanácsolom neked, hogy hagyd ott a lányt most, mert később jobban fog fájni.
2016. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!