Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó ötlet vonaton...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chessbase kérdése:

Mennyire jó ötlet vonaton ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy eléggé bejön egy csajszi a vonaton, és egy héten van több alkalom mikor egy vonattal utazunk. Van egy probléma, még pedig nincs egyedül, mindig 2 másik lánnyal van. Az lenne a kérdésem hogy mennyire lenne jó ötlet megkérdezni őket hogy leülhetek e hozzájuk. Csajok ti örülnétek ha egy random srác így leülne hozzátok?:D Vagy meg sem engednétek? Valószínűleg 2-3 évvel lehetnek fiatalabbak nálam.

Minden értelmes választ köszönök :D


18/F


2017. jan. 4. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan odaülhetsz hozzájuk, én örülnék. Beszélgess velük, derítsd ki a lány nevét aki tetszik aztán jelöld be facebookon aztán ott tudtok kettesben is beszélgetni :))

17/L

2017. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos, mivel a sulimba jóformán csak lányok járnak, és nem nagyon van esélyem ismerkedni, valószínűleg nagyon örülnék. Erre várok egy éve😂

Na jó, ez így nem igaz, de tényleg tök boldog lennék (főleg, ha nekem is tetszik az illető, és a személyisége is rendben van).

2017. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem viccet félretéve teljesen korrektül nézek ki, nem is nagyon vagyok az a beszari típus csak értitek nem akarok feleslegesen beégni :D
2017. jan. 4. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!