Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ötlet volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ötlet volt így ismerkedni?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.

Barátnőmmel egy ilyen kis csajos estét akartunk, beszélgetni ,sétálni városban. Ittunk is , nem sokat,de volt hatása,legalábbis nálam...

El akartam engedni a múltat, kisírtam a bánatom a volt barátom miatt.....

Egyszer csak összefutottunk a barátnőm párjával és az ő két haverjával.

Először fel sem tűnt,de én az egyik haverját ismertem ,mert még tavaly össze akartak minket hozni..szóval kínos volt látni ... A másik havert nem ismertem, de egy két szót váltottak barátnőmék,és el is váltak útjaink....


Mondták ,h beülnek valahova , és ha van kedvünk menjünk,de akkor én nem is tudtam mit mondani,mert a haverja miatt kínos volt az egész ...

Aztán mi tovább sétáltunk,ők meg beültek egy helyre , barátnőmet felhívta a barátja,h van-e kedvünk menni ... Rajtam akkor már érződött a pia, mert szédültem,és nem is úgy beszéltem ,de tudtam kezelni...így bementünk .



Zavar már így utólag,h a másik haverja így ismert meg(piásan) ..és nem tudom,h ezért mit gondolhat rólam.

Lehet, totál nem érdekli,h egyáltalán ott voltam ... annyi,h meghívott egy italra, illendőségből elfogadtam,pedig már tényleg nem kellett volna.


Nem is nagyon mertem megszólalni,mert ugye az egyik haverját ismertem a múltból,és kínos volt a helyzet ...mert össze akartak minket hozni barátnőmék, én meg leállítottam az egészet .


Még annyi,h nem beszéltem túl sokat,nem égettem le magam, csak egy két megszólalásom túl nyers lehetett....


2015. márc. 22. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
tök normális így ismerkedni. Mindenkinek vannak olyan pillanatjai hogy piás és azt is megértheti hpgy a volt párod miatt voltál így és ki akartad szellőztetni a fejed. Az meg plusz ráadás hogy nem montál hülyeségeket mint ahogy a legtöbb ember szokott piásan, ebből is látni hogy nem egy buta kislány vagy
2015. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igyekeztem normális maradni...

azt viszont szerintem nem tudták ,hogy én "búfelejteni " voltam a városban..erről nem esett szó.

2015. márc. 22. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!