Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha egy fiú sokat hülyül és kevés esetben komoly?

Figyelt kérdés

Én már mióta élek kicsit komolytalan vagyok. Ezt nem úgy értem, hogy buta vagyok és nem értem meg a dolgokat, csak szeretek hülyéskedni, sokat nevetni, másokat megnevettetni.

Mondanám, hogy troll vagyok, de azt a jelzőt inkább azokra használják mostanában, aki anyázik név nélkül a neten.

Úgy kell elképzelni, hogy szeretem a dolgokat viccesre venni, ha játék, ha film, vagy akármi, amit szabadidejében csinálnak az emberek. Szeretek játszadozni néha a másik idegeivel, de bántó szándék nélkül és ha az illető érti a viccet, akkor nem is kellene, hogy magára vegye. Sok esetben cinikus is vagyok, ezzel csak az a baj, hogy van olyan ember, aki nem érti.

Nos a lényeg, hogy sokat szeretek szórakozni, hülyéskedni, keveset vagyok komoly. Persze tudom milyen helyzetekben kell komolynak lenni és olyankor az is vagyok, csak hát na, ez engem nagyon fel tud tölteni. A haverok nagy része tudja, hogy ilyen vagyok és a volt barátnőm is tudta, de ő is ilyesmi személyiség volt, lehet csak azért fogadta el.

Lányok, titeket ez mennyire zavarna, vagy mit szólnátok hozzá?



2017. jan. 5. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Neem, engem mar semmi sem zavarna csak legyen mar valaki. xd
2017. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
74%
Engem előbb-utóbb idegesítene :) Lehet , hogy mást nem, de speciel anekem a túlzott "trollkodás" nem jön be :) (nem bántásból, vagy rosszindulatból!!!)
2017. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem én utolsó, kinek mi. Nyugodtan jöhet mindenféle vélemény, nem veszem magamra. Most tényleg az emberek véleménye érdekel.
2017. jan. 5. 17:29
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar az ilyesmi, sőt. Nem szeretem a túl komoly ebereket, mert untatnak, de mikor valaki vicces, az nagyon tud vonzani. Imádok nevetni, és a barátaim is mind olyanok, akik benne vannak a hülyülésben, és felszabadult velük az ember.
2017. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Én imádom a csipkelődést, a másikat szivatni, csak sokan túlreagálják, sértődékenyek.

Én is szeretek más idegeivel játszani, a végén úgyis elnevetik a legtöbben magukat, aki meg nem érti, így járt.

Az, hogy mondjuk én utálom, ha nyuszinak hívsz és te direkt annak hívsz egy órán át, az picit tudna zavarni, meg egyes dolgokat ne nevess el, ennyi.

például velem volt olyan a volt barátomnál, hogy próbált aranyoskodni, adott volna puszit, én próbáltam komoly lenni, de elnevettem magam és így kijött a sok visszatartott levegő és kissé leköptem:D


De amúgy nem zavarna, csak ne egy 0-24 idiótáskodó, magát humorosnak képzelő hülyegyerek legyél, hanem egy tényleg humoros srác.

2017. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, az megint más dolog, ha valamit túlzásba visznek és a másikat kifejezetten idegesíti.

Idegesíteni szerintem nem nagyon szoktam másokat, vagyis még nem mondták, de az is igaz, hogy nagyon fura humorom van, ami valakinek tipikusan vagy nagyon bejön, vagy nagyon nem.

Ha valaki annyira nem bír, attól nem is várom el, hogy foglalkozzon velem. Én sem szoktam azokkal, akik nem szimpatikusak, szerintem ez teljesen természetes.

2017. jan. 5. 17:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Zavarni nem zavarna de tényígy nem tudnék rendesen megbízni benne. Ezzel szemben nem bánnám ha lenne mellettem egy olyan személy aki mindig nevet de max csak mint barát...
2017. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Érthető, persze hiába mondom, hogy megbízható vagyok, de könnyen hazudhatok :D

Na igen, ez az egyik dolog, amikor átváltok teljesen komolyba, a hazudozást gyűlölöm.

2017. jan. 5. 17:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek semmi köze a bizalomhoz. Sok olyan vicces ember van, aki sokat poénkodik, hangosabb az átlagnál és lételeme a hülyeség, de közben imádja a barátait és a családját, és teljes lélekkel mellettük van. Szóval attól, hogy valaki komolytalanabb, lehet, hogy emberségesebb, mint egy komoly ember. És ha valaki ilyen lazának és viccesnek születik, az nem tud zavarni, de mikor erőltetett, és csakazértis, az tud nagyon idegesítő lenni.
2017. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen/nagyon hasonló személyisége van a barátomnak. Ő sem az a komoly ember és inkább elhülyüli a dolgokat, de ha olyan a helyzet akkor azért megneveli magát és normális lesz.

Igazából először volt egy kis félsz bennem, amikor összejöttem vele, mert tartottam attól hogy a kapcsolatunkat sem veszi komolyan. De ez a gondolatom alaptalan volt szerencsére.

Szóval engem nem zavar, ha egy fiúnak ilyen a személyisége...sőt nekem bejön ez. Bár lehet, hogy amiatt mert nekem is ilyesmi a személyiségem, csak bennem néha megvan a depihajlam (mondjuk ritkán jön elő), de akkor jön a barátom és kihúz belőle az idiótaságaival :D

2017. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!