Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csendes, komoly fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendes, komoly fiúkat minden esetben balf***nak tartják a lányok?

Figyelt kérdés

Akkor is ha egesz jol nez ki es humoros? Ha nem beszel sokat,egyedül van,az automatikusan ek lesz konyvelve szerencsetlennek?

18/F


2014. nov. 29. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tapasztalat...

23F

2014. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2014. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Lany vagyok es IGEN!

legyel mar ferfi...

2014. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha nem pofazok 0-24 az miert zarja ki a ferfiassagot?
2014. nov. 29. 22:03
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem minden esetben. Nem minden lánynak kell egy nagypofájú fiú. És is csendesebb vagyok,ezért nem is kéne olyan fiú aki egész nap csak beszél mindenkivel...Ha kinézetre bejön az illető,és a tulajdonságai is,akkor a csöndessége miatt nem utasítom el.17/L
2014. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Nem. Nálunk is van az egyetemi csoportban egy srác. Négyen vannak nálunk fiúk és mi tizenöten lányok. Közülük 3 srác mindig a lányokkal lóg, bratyizik. Ez a negyedik srác nem túl beszédes velünk sem úgy általában. Mikor megérkezik órák előtt a termekhez, akkor csak köszön, de nagyon ritkán kezd el beszélgetni akárkivel is, inkább elkezd olvasni. Az alapján hogy mennyit beszél, lehetne balf-.asznak tartani.


De mikor megszólal néha, akkor vicceseket is szokott mondani sokszor. Jól is néz ki, jól öltözik.

Szeptemberben láttam egy egyetemi buliban egy lánnyal csókolózni. Később meghívtam őt egy bálba (sok más emberrel együtt), ahová egyedül érkezett, aztán ott is láttam egy lánnyal csókolózni.


Szóval ezek után hogy láttam hogy gondolom tud beszélni ha akar, tud vicces lenni és hogy láttam hogy lányokat is tud szerezni, nem gondolom balf-.asznak. Plusz a facebook képein is látom hogy éli az életet.

2014. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De az miert számít ferfiatlannak ha valaki egyedül érzi jól magát?

Miert gondoljak a lanyok hogy a csendes fiúk leghőbb vagya veluk beszelgetni csak nem mernek?

2014. nov. 29. 22:10
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

ezen mit nem mersz?

de ha nem is beszelsz akkor ne vard h osszejon valakivel

a nő nem fog kezdemenyezni!

2014. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Ha azokkal a lányokkal tudsz beszédes lenni, akiket meg akarsz szerezni, illetve azokkal az emberekkel, akik igazán közel állnak hozzád (jó barátok), akkor a többi emberrel való beszéd nem feltétlenül fontos. A többiek fejére akkor miért nem tojsz magasról?


Mondom én is mióta látom hogy ez a csendes egyetemi csoporttársam jó a lányoknál egyébként, azóta azért férfiasnak tartom őt eléggé.

2014. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na,erről beszélek.
2014. nov. 29. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!