Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a közömbös reakcio...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a közömbös reakcio a részemröl?

Figyelt kérdés
Kiléptem egy 5 éve tarto kapcsolatbol, ahol eljegyzés is volt, össze voltunk költözve..a volt párom irogtaott nekem egy két sértö smst, de nem fáj.. a szakitás mult héten történt..de közömbös vagyok, egyszerüen nem tud fájni.. az együttélés során annyi de annyi gyötrelmet éltem át, a szüleimet is és a testvéreimet is ugy megvielte, de én meg ne érzek fájdalmat..volt sirás az elsö 3 napban, de már nem érzem azt, hogy kéne sirni, ami furcsa nekem, mert igen érzékeny vagyok..kiszerettem belöle azt már érzem.. vagy még majd ezután fog kijönni rajtam? nem érzem jol magam, hiszen egyedül maradtam, ebben a városban ahol laktam is régen a szüleimmel sajnos a párom eltaszitotta tölem az egyetlen barátnömet..nincs senkim..más is volt igy? nem érzem boldognak magam, de nem kell sirnom, probálom a gondolataimat terelni el..biro aludni is és ha álmodok is az exel, akkor sem vagyok rosszul nappal..leginkább ez a helyzet nyomaszt, ami itt van anyuéknál (pénztelenség, a ház állapota..)

2014. márc. 11. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális reakció, mert felszabadultál egy nyomás alól és talán életed első olyan élménye volt, ahol visszatekintve rájöttél, hogy az eltelt 5 év hiábavaló volt. Komoly tapasztalás, még ha nagy ára is van.
2014. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Apukám nagyon szerette a volt párom, ö mikor meg is kérte a kezem, akkor apu "áldását" adta a dologra..én is olyan boldog voltam.. de annyi sérelmet meg gyötrelmet éltem át mellette töle is és a szüleitöl is az együttélés, de még a járásunk alatt is, hogy legbelül éreztem, hogy nem vagyok jo helyen.. én nagyon igényeltem volna a szeretetét, de nem törödött velem, jo ha hetente a kérésemre adott az arcomra egy röpke puszit.. semmit sem törödött velem...de most meg nem fáj..akkor nagyon rosszul voltam, mikor még ott laktam ,de most valahogy nem fáj..csak mikor még fontolgattam a szakitást, akkor ugy éreztem, hogy ép ésszel nem tudom majd kibirni, annyi problémát meg történést kell feldolgozni, most meg viszont...nem tartok attol, hogy ki mit mond..
2014. márc. 11. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Most esett le a mázsányi súly. Ez a megmenekülés érzése. Jó ramaty kapcsolat lehetett, hogy nem sírsz utána. De ez még mindig jobb, mint érzelmileg megreccsenni.


Most van egy üresség érzés, meg a bánkódás az elpazarolt idő után meg, hogy te sem így tervezted...de majd elmúlik.


Végy egy nagy lélegzetet lépj tovább. Napról napra jobb lesz csak nem kell erőltetni meg agyalni rajta.

Túl vagy rajta, volt bátorságod kilépni, változtatni. Jön ezután majd jobb is. Ez is elmúlik.

2014. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
persze hogy normális elvégre te léptél ki.
2014. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sohasem szeretted.
2014. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerettem, de még mennyire hogy szerettem mert képes lettem volna a sok megaláztatás meg bántás ellenére gyereket is szülni neki, mivel az vlt a vágya..tudom..bizok benne, hogy jobb lesz, de nem volt már kapcsolat a miénk.. nem is volt nemi életünk nem volt mondom még talán csak az a pár puszi..de semmi más..probáltam menteni én még a 40 napos házasságmentést is végigcsináltam..nem nem jött össze..
2014. márc. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!