Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítséget kérek. Hogy tudhatn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek. Hogy tudhatnék meg többet a fiúról?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel ugyanahhoz a matektanárhoz járunk. Nem mindig, de elég sokszor látom, mert pont előttem van órája. Viszont ha lenne bátorságom hozzá, akkor sem tudnék beszélni vele, mert mikor odaérek, már mindig jön ki az ajtón én meg megyek be, mert az órának elég pontosan van vége és pontosan is kezdődik. A keresztnevét már hallottam és rá is kerestem Facebookon, de nem találtam meg. Jó, az igaz hogy egy elég gyakori névről van szó, ezért lehet, hogy minden találatot végig sem néztem. Az is lehet, hogy nincs Facebookja, mert akkor valószínűleg lennének közös ismerőseink. A tanáromat nem merem megkérdezni, hogy mi a teljes neve, melyik iskolába jár stb. A végén még hülyének nézne. Szerintetek hogy/hol tudnám őt megtalálni?

2017. jan. 7. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan merd megkérdezni a tanárod. Ha elmondod, hogy szimpatikus szerintem örömmel segít, de hülyének biztos nem nézne.
2017. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Menj oda korábban.
2017. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van, kérdezd meg..az ismerkedés nem ciki dolog..sőt.
2017. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, valahogy nagyon zavarban lennék egy ilyen kérdéstől...
2017. jan. 7. 12:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg úgy a tanártól hogy ne legyen feltűnő. Mondjuk úgy hogy az előttem lévő fiú nagyon ismerős nekem. Hogy is hívják? Ennyi. Sok sikert :)
2017. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2# Erre már gondoltam én is, hogy egyszer kipróbálom és kitalálok valami ürügyet,hogy mondjuk anyukám most tudott elhozni és azért vagyok ott előbb. De amúgy nem hiszem, hogy akkor tudnék vele beszélni, mert amint befejezik a leckét/tanulást egyből megy is haza, mivel tudja, hogy kezdődik az órám...De valahogy tényleg szóba kellene elegyednem vele, akárcsak egy mondat erejéig is, de fogalmam sincs mit mondhatnék neki.
2017. jan. 7. 12:09
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm! Mondjuk ha ismerős, akkor már jóval előbb is megkérdezhettem volna. :D De talán majd legközelebb. :)
2017. jan. 7. 12:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Az, amit az 5-ös írt, tök jó! :)

Szerintem megpróbálhatod, sosincs késő :D

2017. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, remélem sikerülni fog. :)
2017. jan. 9. 18:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy ment?:)
2017. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!