Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen viselkedés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés

A srác azt mondta nekem egy bulira, hogy ő oda biztos be nem teszi a lábát, mert ott kicsik vannak, valamint ő ott nem aljasodik le, nem iszik stb.

Rá egy hétre a munkahelyemen beszélgettem egy jó ismerőssel, és ő azt kérdezte tőlem hogy van ez a srác mostanában mert ezen az X bulin találkozott vele tök részegen, és azt se tudta miről beszél. Én kicsit ledöbbentem mivel úgy tudtam "be nem teszi a lábát oda"...

Aztán a sráccal beszéltem a chaten és vissza képernyőfotóztam meg nevetős smileyt írtam hozzá, meg mondtam neki h miket meséltek róla....

De én ezt viccesen írtam neki

Erre ő teljes felháborodott, meg hogy én mit képzelek meg nekem nem kell ezt bejelenteni hogy ő hova megy......

Szerintetek normális az ilyen?Ekkora ügyet csinálni egy ilyenből? Én tehetek róla hogy elmesélték mennyire részeg volt?


2017. jan. 10. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem normális. Mármint a te viselkedésed.

Ez olyan, mintha kb. számon kérted volna.

Nem elég, hogy kibeszélted valakivel, de utána még az orra alá is dörgölted.

2017. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én beszéltem ki? Hát nekem mondták, nem is én hoztam fel. Semmit se mondtam az illetőnek róla...
2017. jan. 10. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:

És minek küldted le neki?

Élvezted, hogy az orra alá dörgölheted?

Gondolom, az a bajod, hogy először azt mondta, hogy nem megy oda, aztán mégis úgy alakult, hogy elment. De hát ezt a srác is jól látja, nem véletlenül írta, hogy nem kell bejelentenie, hogy hova megy.

2017. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Simán hülye vagy oszt kész.
2017. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!