Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti miket tartotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miket tartotok fontosnak egy fiúban külsőleg és belsőleg? 15F

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Én legfőképpen az olyan fiúkat kedvelem akik őszinték viccesek és feltétel nélkül megbíznak bennem (azaz a barátnőjükben). Külsőleg pedig nem tudom elmagyarázni. Az összképet szoktam nézni és igen eltérő szokott lenni a véleményem

14/l

2016. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Külsőleg legyen nálam magasabb meg hát külsőre egyrészt jöjjön be :D

Belsőre legyen olyan fárasztó mint én legalább..xd őszinte legyen és romantikus (nem a nyálgép fajta) és rendelkezzen némi ésszel :D

2016. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Belsore legyen olyan idiota mint en legalább.. legyen benne a hulyesegekben.. Bátor legyen.. szeressen eggyut kockulni..nemi esze azert legyen.. A logokajakigogastakan legyen.. Legyen szorakoszto... Szerresen irányítani.. Legyen romantikus de nem csöpögős.. Külsőre ne legyen lekvár.. Ha nem is tul izmos (szalkas) de azert ne lógjon rajta a haj... Legyen jo a haja ne ilyen szopott gombóc feje legyen.. Magasabb vagy egymagas nalam.. Kb ennyi.. De ha megszeretek valakit akkor ez változik...
2016. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves, segítőkész, családközpontú, vannak nagy álmai, tudatosan készül a jövőre, szereti az állatokat és a természetet, szeret túrázni. Csendesebb, visszahúzódóbb, akiről akkor derül ki, mennyire nagyszerű ember, miután közel engedett magához. Sokat mosolyog, szereti a romantikát, szeret engem őszintén, lehet vele hülyéskedni, bármi hülyeségre vevő, de tudja, hol a határ.

Nálam magasabb (ami nem nehéz, mert én 152 centi vagyok :D), vékony, és hatalmas plusz pont a szemüveg. :)

(A párom pont ilyen! ♥)

17/L

2016. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Külsőleg: Nincsenek nagy elvárásaim (mondanám hogy a lányok többségének de ez változó) legyen nálam magasabb és úgy mondom hogy vékony nem pont egy izomkolosszus.

Belsőre: Őszinte,kicsit komoly de humoros,valamilyen szinten egyéni,romantikus, és ne legyen beszari- értem ezt úgy hogy vállalja fel hogy együtt van a barátnőjével,megfogja a kezét és néha ő kezdeményez. Mondjuk csóknál meg ilyeneknél ha a lány kezdeményez az annyira nem gáz csak ne nekünk kelljen megkérdezni hogy "járunk?". 14 L

2016. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 musicsavemylife válasza:

Nekem fontos,hogy a srác intelligens legyen, meg tudjon nevetni és bízzon bennem (én is benne persze).Illetve mindent meg tudjunk beszélni. Ha ezeken kívül még helyes is,akkor főnyeremény ;)

15/L

2019. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!