Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene viselkednem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene viselkednem vele ezekutan?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor egy hazibulin beprobalkoztam az egyik lany osztalytarsamnal aki mellesleg nagyon jo baratok voltunk es ugy ereztem hogy lehet belole tobb is...na nem jott ossze...en utana hazahuztam a bulirol es azota nem is beszeltunk, suliban se foglalkozunk egymassal meg a kommentjeit torolte a kepeim alol :D miatta nem mentem tegnap bulizni, mert o is jott volna, es nem ereztem volna jol magam vele ellentetbe...megbeszelni nem akarom, szerintem nem nekem kellene ezt kezdemenyezni...mit csinaljak?

16f


2017. jan. 15. 21:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem el kezdett nyomulni a haveromra, pont azokkal a modszerekkel amit nalam is csinalt...szoval igy haverommal se rozsas a helyzet...
2017. jan. 15. 21:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a csajt sz_rd le ugyan úgy ne foglalkozz vele keress másik lányt ennyi :D
2017. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amen! :D
2017. jan. 15. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Haha:D
2017. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!