Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kellene viselkednem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene viselkednem hogy ne tűnjek elérhetetlennek?

Figyelt kérdés
Mert a barátaim szerint azért nem mernek kezdeményezni nálam, mert elérhetetlennek gondolnak. 16/l

2016. júl. 31. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos túl jól nézel ki. Vagy csak mindig a barátnőiddel vagy. Ha utóbbi akkor én se mennék oda, nem kell közönség, főleg olyan akik veled vannak.
2016. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon szép vagy, és látszik hogy ezt te nagyon jól tudod, vagy, ahogy az előző is írta, mindig sokan vannak körülötted.


Ha szép vagy, azon szerintem ne akarj változtatni, majd lesz valaki aki elég tökös hogy odamenjen hozzád. ;) 19f

2016. aug. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elérhetetlenség szubjektív. Ami az egyiknek elérhetetlen, a másiknak vonzó és érdekes, olyan amiért megéri kezdeményezni. Nem hinném, hogy mindenki számára elérhetőnek akarsz tűnni. Szerintem, ha elég nyitott vagy azokkal, akik ismerkednek veled, akkor nem tűnsz elérhetetlennek.
2016. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!