Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogyan kene viselked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan kene viselkednem vele. Szerintetek? 16L

Figyelt kérdés
Elhivtam egy fiút jovohet pénteken egy kisebb buliba, mert nagyon tetszik. De kicsit aggódok, nem volt meg barátom, nem is hívtam el igy meg senkit, nagyon felek, hogy lesz kínos csend, meg nem tudom, hogy kéne viselkednem, mert eléggé felénk leszek a kozeleben. Most először leszünk kettesben, es felek, hogy leegetem magam.
2016. jún. 12. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Kissé képzavarban vagyok. A buliban hogy lehetne kínos csend? Zene, tánc, társaság nem lesz? Vagy nálatok hogy néz ki egy buli?
2016. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy kéne viselkedned vele,hogy ő hívjon el... Gáz, ha a csaj "udvarol", nálam kizáró ok egy ilyen mentalitású lány egy kapcsolatra.
2016. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazabol attol felek, hogy nem lesz miről beszélnünk.

Es szerintem ebbe semmi nincs, hogy en hívtam el. Más városba lakunk es mondtam neki, hogy lesz itt buli aztan megkerdeztem nincs e kedve eljonni.

2016. jún. 12. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy buliban lesztek kettesben ? Nem kell egyből félre vonulni... Meg amúgy a beszélgetés 2 emberen múlik, szóval ha kínos csend az neki se lenne jó.
2016. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!