Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki évek óta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki évek óta tetszik. Manapság jutottan el odáig, hogy elmondjam neki, de neki nem jövök be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta köszöni, és becsüli, hogy elmondtam, de neki nem jövök be. Eddig az osztálytársam volt, de most elmegy, tehát személyesen sem tudok beszélni vele. Mit tegyek/írjak, hogy bejöjjek neki?

2016. jún. 19. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha elutasított, akkor ez a hajó elment:$
2016. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha nekem ő kell? Nem akarok nyomulós lenni vele, de azt sem akarom hogy elmenjen/mást találjon
2016. jún. 19. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az érzések ritkán változnak, esetleg csak hosszú barátság után. Barátkozz vele. :D
2016. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Így van
2016. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos elég kevés esély van arra, hogy megváltozik a véleménye. Én már jártam a cipődben, nem kellemes helyzet, 2 év kellett hozzá, hogy túltegyem magam rajta.
2016. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Hu... ez elég rossz szitu... több szempontot kéne figyelembe venni. Háyadikos vagy? Ha kevesebb vagy mint 7.osztályos akkor lehet h a lány úgy érezte h nem érett egy kapcsolatra...ha viszont idősebb vagy lehet h neki más tetszik. DE! Mi lányok nagyon hülyén gondolkodunk

XD

Anno szerelmes voltam egy srácba

Ő volt az életem

És tudod mit? én csesztem el! Úgy viselkedtem vele mintha utálnám, pedig imádtam, és mindig visszautasítottam. Miért? Mert mi nők midnent túlbonyolítunk!

Szóval ne csüggedj.

Lehet h elmegy másik suliba, de attól még lehetsz a barátzónában. És ki tudja... lehet h pár év múlva téged szeret majd...

2016. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát, nem is tudom. Nem mondta hogy kapcsolatot nem szeretne, csak "ben jövök be neki". Hetedikes leszek most, és nem gondoltam olyan komoly kapcsolatra, csak néha találkozni, fagyizni, ilyenek. De egyébként lehet, hogy pár év múlva el is felejti azt, hogy létezem, ha most nem tartjuk a kapcsolatot. Ha tartjuk, és folyamatosan irogatok neki, akkor meg olyan nyomulós hangulat lesz.
2016. jún. 20. 12:54
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem jösz be neki, értelemszerűen kapcsolatot sem akar, de mindegy még fiatal vagy, a nagy szerelem még messze van. Találsz másik lányt.
2016. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
semmiképp ne nyomulj rá próbálj most kicsit úgy tenni mintha nem érdekelne aztán majd kezdj el barátkozni vele de élőben.
2016. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek utan is folyton irogatsz neki,mindig keresed,akkor meg fog utalni. Hagyd beken,legalabb egy kis ideig.
2016. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!