Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy kihasznál,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy kihasznál, túl gondolom a dolgot vagy tényleg így van?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki egy bizonyos időközönként jön, hogy kérjen tőlem pénzt (régebben a legtöbbször visszaadta), s aztán egy ideig eltűnik (egy iskolába járunk),s majdnem mindennap látom a suliban, de semmi, mintha nem léteznék. Én meg nem vagyok olyan, hogy odamegyek az adóshoz, hogy adja már vissza azt a pénzt, hanem megvárom a következő alkalmat amikor hozzám fordul és megemlítem neki... volt, hogy visszaadta. Most pedig kevesebbet találkozunk,s nem is tudom. Valami miatt kötődök hozzá. De ezt látva tudom, hogy nem vesz komolyan... nem tudom. Még részleteznék privátban, várom a válaszaitokat!

2017. jan. 17. 18:42
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem kéne csak úgy pénzt adni másnak. Főleg nem egy hozzád nem túl közel álló srácnak akinek csak arra kellesz hogy bankosdit játszatok.
2017. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kihasznál téged, hisz csak a pénzedért keres. Nyugodtan írj privátban :)
2017. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!