Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom ugy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom ugy, hogy kihasznal a parom? Bovebben lent

Figyelt kérdés
nincs 5 honapja hogy egyutt vagyunk... a kapcsolat elein ha elmentunk uditozni mindig o fizetett mert o a fiu... en nem szerettem volna kihasznalni ezert felajanlottam hogy kozbe en fizetem a szamlat. ez igy is tortent... azonban egyszer egy vendeglobe mentunk es eleg borsos szamla lett, en fizettem, nem szolt volna semmit, hogy o is potol bele... idokozben volt egy akcsidentje a munkahejet elvesztette a ceg autojat ki kellet hogy fizesse, most munkanelkuli es bank va a nyakan. az akcsident soran a telefonja is tonkrement en vettem neki telefont, egy egyszerut, hogy beszelni tudjon vele... kert penzt is megadja, hat nem adta aztan szoltam hagyja el, tudom nehez hejzetben van. na de! volt hogy egy honapig egyutt laktunk o soha semmibe nem potolt, holnap a testverenek szuletes napja es szolt hogy ajandekot kellene venni (az en penzembol persze, mert neki nincsen), szivarat is joparszor en vettem, emelett edesapatol kert kolcson egy csomag cigit es nem adta meg. edesapa hogy ne gondoljon rosszat rola, megvettem en neki a csomag cigit. es nekem ez valahogy nem tetszik... en elhiszem nincs penze, nem dolgozik nehez neki, egy kapcsolatban kell tamogatni egymast, de szivarra ker penzt a csaladjatol, miert nm tesz abbol fere, ha tudja hogy a testverenek szuletesnapja, mert a csaladban ha szulinap volt en sosem kertem tole semmit, mindig en vettem meg az ajandekot. ez nem kihasznalas?
2012. febr. 10. 10:09
1 2
 1/15 uccu ***** válasza:
91%
Rossz hírem van, igen, kihasznál. Legjobb lenne, ha kilépnél ebből a kapcsolatból, mert durvulni fog sajnos :-((
2012. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kihasznál.Tudja,hogy születésnap lesz és elkölti a pénzt cigire.Tudja,hogy veszel majd te.Hány évesek vagytok?Rég elhagynám a helyedben.Ez még csak 5 hónapos kapcsolat.E.
2012. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ezt hogyan beszeljem meg a parommal, igy hogy tudom nincs keresete?
2012. febr. 10. 10:21
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

uhh nem sül le a bőr a képéről, hogy még csak pár hónapja vagytok együtt, de te tartod el őt jóformán...??!!!

Én nem adnék neki egy forintot se, lehet akármilyen helyzetben...

2012. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 uccu ***** válasza:
90%
Amíg nincs közös jövőtök, gyerek, otthon, addig nem kell érte felelősséget vállalni. Ha nincs munkám nem költök luxusra...
2012. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Még te tartassz tőle?Nagyon bizonytalan vagy,pedig inkább ő lenne ilyen.Megmondod,hogy a te testvérednek lesz születésnapja, oldd meg úgy ahogy akarod.Nem család vagytok,hogy minden közös legyen,na meg így,hogy lusta dolgozni.Neki tetszik ez az élet, és neked?E.
2012. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Én kidobnám a helyedben, élősködő kis féreg ez a pasi. Ne hagyd, hogy bolonddá tegyen! Egy kollégámnak is volt ilyen pasija, a nő szüleit, testvéreit is legombolta, végül lelépett a fenébe...

Egyébként külföldi vagy? A szóhasználatod és a helyesírásod miatt kérdem, de nem kötekedésből.

2012. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
dobd a francba
2012. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 bánomisén ***** válasza:
92%

Kihasznál, ez egyértelmű.


Mi az az akcsident? Ha már mindenáron angolul akarod írni a "baleset" szót, legalább írd helyesen: accident. De fölösleges, mert magyarul is értünk.

2012. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kihasznál...
2012. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!