Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác . Tudtok tanácsot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác . Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Na szóval , úgy van a sztori , hogy van egy srác , akivel már régóta beszélek és nagyon jól dumálgattunk de a múlthéten egyeltalán nem keresett , aztán a hét vége felé rá írtam , és ugyanúgy mint eddig tök jól elbeszélgettünk egy este. De az a jelenlegi helyzet , hogy már 5 napja megint nem keres és nemtudom , hogy mit tegyek.

Tudtok tanácsot adni?? Írjak neki , vagy ne írjak neki?



2017. jan. 17. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj rá. Nyíltan mondd el neki hogy te szeretsz vele beszélgettni és rosszul esik hogy nem keres stb.stb. ez a legjobb megoldás.
2017. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer mar megtettem ezt a lepest , hogy rairtam , csak nem mondtam el az erzeseim. Es attol felek , hogy majd "nyomulosnak" hisz
2017. jan. 17. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Jajj ez a facebook. Csak ott tudsz vele beszélgetni? Ha igen akkor, csak beszélgess, ne vallj neki szerelmet. Sokként érheti. Terelgesd néha rá a témára. Ha nem ír, az nem jelent semmit, és azt ne mondd hogy hiszen online, én is az szoktam lenni tanulás közben
2017. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ráírtam , és megkérdeztem hogy haragszik? És azt mondta , hogy "nem csak nincs időm írni". Nem hiszem , hogy már 5 napja nem lett volna idelye írni...
2017. jan. 17. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!