Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már senkivel sem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már senkivel sem lehet normálisan beszélgetni az én korosztályomból? :D

Figyelt kérdés

"Szia

-Szia

-Mizu?

-Semmi.Veled?

-küldesz képet?"

(Egy mai átlag beszélgetés)


15 vagyok de nem értek szót a korosztályommal :D

Mindenki képpel indít.Ennek mi értelme van úgy mégis?

Miért nem lehet elösször a belsőt megismerni?Aztán ha szimpi a másik akkor küldeni.

Vagy ez ma már az alapok közé tartozik? :D


2017. jan. 23. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
De elég sok emberrel lehet, gondolom nem jó embereket fogtál ki, kitartást.
2017. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
24%
De lehet:>
2017. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Az olyan emberek, akiknek a személyisége rohadtul unalmas és átlagos, természetes, hogy nem arra fogják helyezni a hangsúlyt, hanem a külsőre.
2017. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Azért... nemtudom, lehangoló ha beleszeretsz valakibe, de nem tudod elképzelni vele nemhogy a szexet, de a csókolózast sem
2017. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem vágom emberek, ha nektek valami problémátok van, akkor az egész világgal van a baj, és nem veletek?:D Az ilyen beszélgetéshez is 2 ember kell, felkeltheted valami mással is az érdeklődését, a semmi.veled helyett, vagy egy mizu helyett. Ha képet kér azt is furfangosan el lehet terelgetni ha annyira félsz felvállalni magad. A képpel indítás egyébként azért nem rossz, mert legalább egy karaktert oda tudsz képzelni a szöveg mögé, nem mindenki facebookon meg ilyen ismerkedős oldalakon nő ám fel, inkább az a fura, hogy emberek már hajlamosabbak úgy beszélni, hogy nem látják egymást.
2017. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Engem például annyira nem érdekel a külső, hogy az első kérdéseim között legyen. Nyilván csak akkor fogok képet kérni az illetőtől, ha belsőre már felkeltette az érdeklődésemet.
2017. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Velem például lehet :D én tegnap is jól elbeszélgettem pár ismeretlen lánnyal. Mondjuk ők láttak rólam képet, de én róluk nem.
2017. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Az 5. Válaszolónak igaza van. Sokkal jobb ha eltudod képzelni kivel beszélgetsz.
2017. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én egy szóval sem mondtam hogy ez a beszélgetés az én művem.Azaz az én művem de az agyammal keráltam. :D


Persze jó látni a másikat de azért mégsem kellene ezzel indítani.Nem? :)

2017. jan. 23. 18:40
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem a te szöveged, de erre általánosítottál. Másrészről, de igenis jó látni a másikat, nem tudom ismered-e Allan Pease-t, de az egyik könyvében le van írva pl, hogy a testbeszéd rakja össze a kommunikáció 60-70%-át. Ő ezzel a tudománnyal foglalkozott egész életében. Nem feltétlenül csak mozgásból, hanem egy képből is nagyon sok mindent meg lehet tudni valakiről. Nem arra kíváncsiak az emberek, hogy mit mondasz magadról(persze ez is érdekli őket, de kevésbé), hanem hogy ők mit látnak benned. És igen a személyiségedről nagyon sokat elárul egy kép.
2017. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!