Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már senkivel sem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már senkivel sem lehet normálisan beszélgetni az én korosztályomból? :D

Figyelt kérdés

"Szia

-Szia

-Mizu?

-Semmi.Veled?

-küldesz képet?"

(Egy mai átlag beszélgetés)


15 vagyok de nem értek szót a korosztályommal :D

Mindenki képpel indít.Ennek mi értelme van úgy mégis?

Miért nem lehet elösször a belsőt megismerni?Aztán ha szimpi a másik akkor küldeni.

Vagy ez ma már az alapok közé tartozik? :D


2017. jan. 23. 18:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, azért sem az érdekli az embereket, hogy mit mondasz magadról, mert abban sok ferdítés is lehet, nem biztos hogy fedi a valóságot, nem biztos hogy ők azt látnák meg benned, amit te magadban, és az is lehet hogy te nem ismered annyira magad, mint hiszed. Ezért akkor sokkal biztosabbak magukban az emberek veled kapcsolatban, ha saját szemükkel győződnek meg a dolgokról.
2017. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
De lehet.
2017. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én még életemben nem is kértem képet senkitől. Valahogy engem sosem érdekelt az, hogy valaki hogy néz ki. Mondjuk ez egy picit hazugság mert persze érdekel de, hogy valaki tényleg ezzel kezdi az picit durva....

15/F

2017. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hányszor kérdezed még meg?
2017. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert a hiedelmekkel ellentétben a külső dominál. 15 éves voltam amikor először és utoljára próbáltam interneten beszélgetni csajokkal, folyamatosan képet kértek, amikor meg mondtam én naív, hogy először beszélgessünk, akkor majd jobban kialakul egy kép rólam amit majd a fotó torzít. Nem tudom pontosan hányan nem válaszoltak ez után. Én akkor jöttem rá, hogy nekem minden szinten meg kéne szüntetnem a kapcsolataimat a korosztályommal. Így is tettem. Felesleges velük foglalkozni, félresikerültünk.
2017. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ÉN NEM tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést.Ha van is hasonlo az NEM ÉN VAGYOK!
2017. jan. 23. 20:11
 17/18 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj a te korosztályoddal, hogy facebook-on ismerkednétek akkor még is mit vársz? -.-" Élőben nem megy? Még látod is hogy néz ki...
2017. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Gondolom ez egy internetes beszélgetés egy ismeretlennel. Elmondom miért van ez:


Azért mert a fiúk MINDEGYIKE azért megy fel a netre, hogy hátha sikerül csajt szerezni, akivel szexelhet. Ily módon, aki leül a nethez, szerintem naponta legalább 20-30 alkalommal indít beszélgetést. Na már most minek fektessen bele energiát egy olyan nőbe, akit külsőre nem talál vonzónak, vagy barátja van, vagy elérhetetlen távolságra lakik?


Most gondold el, ha a tények ismerete előtt egy 10-20 perces beszélgetés lenne, és utána kiderülne, hogy esély sincs a kamatyra, akkor az elpocsékolt idő és energia volt. Ezért az emberek szeretik egyből látni az árut, és csak utána beleadni mindent, ha már tudják, hogy a lány

- egyedülálló (vagy kapcsolatban van, de kapható a numerára)

- megfelelő külsőre (nem elhízott stb.)

- elérhető távolságban van (nem 400 km-re).


Ha ezek nem teljesülnek, akkor az illető lány máris érdektelen, és jöhet a következő próbálkozás.

2017. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!