Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan van, akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan van, akinek ilyen kell? VAgy ez konrétan mire is jó?

Figyelt kérdés

Másolom a dolgot, amit sikerült észre vennem, annak ellenére, hogy mindent letiltottam arról a nyanvadt oldalról

SZöveg:


"Uncsizom nagyom, komiba írjatok és megy a 10/?"


Nah ezen nevettem, mondom yah persze majd lesheted, de ember vagy 100an írtak rá és még csak 1 órja került ki, mi a fran van az emberekkel, ennyire elbutultak vagy mie a hímvesszőm ez a szarság? Könnyesre nevettem magam ezen, de nem a srác miatt legyen olyan amilyen, hanem azon hogy normálisabb lányok írtak alá :D most tényleg valakinek ennyi is elég? Aztán a tisztelt illető elkezdett pontokat adni, valakinek 6ot adott az meg kiakadt és ment a vita.... Nos nem tudom milyen a lány ideál, de ha lány lennék nem ő lenne, ha fogalmazhatok így, füle kilőve, női ruha van rajta, de legalább a haja normális és rövid, szerencsére...


A látszat ezt mutatja, élőben azt mondja mindenki áhh dehogy nem kell, itt is azt írják, de szerintem a FAcebookon kb minden ember kifordul magából, ez miért van? (van saját véleményem, de érdekel másé)

Kérdésem pusztán érdeklődésből fakad, mindent megtanultam amit kellett, edzettem is ma már, de ezek után szívesen futnék még kínomban.


2017. jan. 23. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Te ku*vára unatkozhatsz! Én ezeket tovább görgetem és nem foglalkozom velük.
2017. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem meg ezért nincsenek 15-16 éves ismerőseim facebookon :)
2017. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ehhjnye egyes, tudom ki vagy nem kell agrsszívkodni, én normálisabb kérdést tettem fel :).

nekem se ismerősöm, csak kidobta mert valaki olyan tetszikelte, akit még nem tiltottam le.

2017. jan. 23. 18:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Te is olyan vagy mint ők, ugyanúgy foglalkozol a dologgal. Te is skálázod az embereket, pl ha valaki ez alá ír azt letiltod, mert annyira leskálázod. Nyilván csak máshogy van megfogalmazva. Ugyanúgy véleményt alkotsz az adott emberkéről, ahogyan ő teszi azt, csak te leminősíted őt, lányos ruhába jár, füle kilőve stb, és a háta mögött ráadásul, ő pedig mindenkinek egyenesen leírja.


Félreértés ne essék, én mindkettő nézőpontot gyerekesnek tartom, de hát valamivel most is kell játszaniuk a gyerekeknek. Régen is veszekedtek a gyerekek, most is.:D Nincs nagy probléma.

2017. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az mióta vélemény egy nem túl szép lány képére, hogy xDD??

PErsze az ilyen embert skálázom, leis szarom őket, nem érdekelnek csak sajnálom hogy valaki ennyire vak és nyomorult.

2017. jan. 23. 19:05
 6/10 anonim ***** válasza:
4# Szerintem te is letiltod( leállítod a követést) azoknál az embereknél, akik folyamatosan bebizonyítják a posztjaikkal, hogy az emberi hülyeség határtalan. És nem azért mert lenézed, vagy mert elítéled, hanem azért mert zavaró, és nem erre vagy kíváncsi, ha már körbenézel hogy kivel mi történt. (Persze ennél egyszerűbb az, hogy ag ilyen embereket nem is igazolod vissza)
2017. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

14-20 évesen mindenki szereti azt gondolni,hogy más mint a többi mert ő különleges.

Ez teljesen rendben is volna mert mióta vilàg a vilàg minden tini így érez.Talán még a halhatatlanságuk gondolata is megfordul a fejükben. Vagy így vagy úgy de kell a visszajelzés.

Nos. A mai vilàgban az internet neveli a gyerekeket.

Erkölcsileg ,értékrendileg. Nincsenek szülők akik leülnének a gyerekeikkel beszélgetni az emberi értékekről.

Olyan szülők akik példaképek,akiktől tàmogatást várhatnak, akik a helyes irànyba terelik őket.

De van vebkamera ami előtt lehet bóhóckodni mert ők akarnak lenni a következő Justin Bieber.

2017. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled.A mai hülye emberek kavalkádja már cseszi a szemem nekem is.

Nem tudom miért fordult el ilyen irányba a világ, az emberek.

Nehéz megtalálni a kivételt, aki nem ilyen.

2017. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Radics Peti korrekt véleményen van az ilyen "srácokról" : "30 év múlva nem fog menni a fajfenntartás, mert mindenki nő lesz ."

Az a vicc, hogy még most nevetünk rajta, de tényleg ez a tendencia :D

2017. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziaaa P.🙋

Csak most vettem észre a kérdést :).

De akkor majd holnap.😀😀😀

Jó éjtt!

E.😆😇😉😀😀

2017. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!