Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon komolyan gondolja vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon komolyan gondolja vagy csak szorakozik?

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok,akirol szo van 18 eves fiu

Szoval az egesz ott kezdodott,hogy par hete felkoszontott a szuletesnapomon

Elkezdtunk beszelgetni, rogton meg volt a kozos hangsuly

Azota is beszelunk facebookon napi szinten viszont olyan furcsa..neha csak 2-3 ora mulva ir vissza,meg hogy beszeljunk a kovalens kotesrol (?) meg ilyenek

Viszont volt mar jogy olyat mondott hogy imad meg hogy menjek hozza..en tobb mindent elmondtam mar magamrol viszont ha neki van problemaja,es megkerdezem hogy mi,akkor "nem akar beszelni rola" meg "nem fb tema,es nem akar terhelni" meg ilyenek...szoval egyszeruen nem tudok kiigazodni rajta:(

Szerintetek tenyleg kellenek neki vagy csak szorakozik ?


2016. dec. 5. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Csillagom, ha kovalens kötést akar, akkor az szex. Hogy csak azt akar-e, az ennyiből nem derül ki. De őszintén, melyik 18 éves srác ne akarna?
2016. dec. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindig mondja hogy meseljek valamit erre mondom neki hogy kerdezzen

Es akkor ilyeneket kerdez hogy kovalens kotes,meg ilyen matekos dolgokat es ez ugy fura mert senki nem kerdez ilyeneket

Azt tudni kell hogy allandoan tanul,elegge ra van fuggve

De az egyetlen sztori amit elmondott magarol az a volt baratnojevel a kapcsolata. Azt reszletesen elmondta azon kivul viszont semmit

Eloszor azt hittem hogy csak nehezen nyilik meg,de nemtudom..:/

2016. dec. 5. 07:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál az alapján ez friend zone. Becsüld meg, mindig jól jön a férfibarát.
2016. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!