Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Vagy esetleg mit kéne tennem? (SOKKAL BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az egész tök ciki, meg minek parázok ilyeneken, de úgyse látja senki a szereplők közül szóval tökmindegy.


Adottak a kövezkezők: Az egyik legjobb barátom (15 éves, fiú, nem vagyunk osztálytársak, sőt nem is egy suliba járunk, késöbb kiderül honnan ismerem :D), osztálytársaim (ők közül is inkább a menőbbek, jóba vagyok velük, de csak azért hogy suliba ne nagyon unatkozzak :D) és én, egy 13 éves fiú.

Történ hogy a barátom nálam aludt. Ekkor a menőbbek csoportjában egész este egy csomót hivagattak minket csoportos beszélgetésre, mi meg elfogadtuk. Az osztálytársaim nem ismerték a barátomat, szóval oltogatták, de persze mi is mindig visszaoltottuk őket. Ekkor az egyik gyerek, megszólal hogy ő az az a barátom-e, akinek a huga tetszik nekem.

Ennek a sztoria annyi, hogy még ezer éve ezt mondtam nekik egy kiránduláson, hogy gyorsan lerázzam magamról ezt a kérdést ami ilyenkor mindig elhangzik: "ki tetszik?". Ezt persze a haverom is meghallotta, majd tovább ment a dolog, mintha mi sem történt volna, de én végig ezen agyaltam hogy remélem nem mondja el neki. Tudom hogy a barátomnak is el kellett volna mondanom a sztorit, de talán még most is tetszik egy kicsit, bár esélytelen hogy bármi is lenne belőle, hiszen nem vagyok valami jólkinéző gyerek, ő meg hát elég szép. A lány volt osztálytársam, a barátom pedig ugyebár a bátyja.


Köszi ha elolvastad! Písz!


2017. jan. 28. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd el értelmesen a haverodnak hogy régen tetszett a húga és elmondtad ezt a barátaidnak csak hogy ne kérdezgessenek többet. Még most is tetszik kicsit de tudod hogy nem lehet belőle semmi. Ha ezt így elmondod neki nem fog megharagudni szerintem egy barátot nem zavar az ilyesmi nyílván vigyáz a hugicájára de szerintem nem lenne ideges hisz nincs miért.
2017. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!