Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Mit gondoltok erről? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

A barátommal már több mint 3 hónapja vagyunk együtt. (Jó, jó nem sok, de azért..) Valamikor iszonyú rendes-kedves, viszont valamikor kedvetlennek, unottnak tűnik. Ő hamarosan 13 és épp a perverz korát éli, amikor legfőképpen a az eféle témák foglalkoztatják. Egyszer megkérdezte mikor akarom elveszteni a szüzességemet. Mikor határozottan kijelentettem, hogy kizárólag 18 éves korom felett, le is szállt a témáról. Nagyjából. Kétséges volt, hogy csak emiatt akar velem lenni, de mivel szinte minden korabeli srác hasonló, megtanultam ezt tolerálni és természetesnek venni. Hisz ebben a korban vannak! És ez ellen nem tehet senki.

A magam részemről tényleg szeretem őt és látszólag ő is így érez.

Viszont amikor megkérdeztem van e kedve találkozni, nem éreztem lelkesnek. Nem erőltettem, csak feldobtam, mint egy lehetőséget. De nem csapott le rá. Ez mondható normálisnak, mivelhogy általában a fiúk ilyen korban még éretlenebbek, mint a lányok? Bocsánat, nem akarok általánosítani!!! Nekem már vannak konkrét elképzeléseim, viszont ő nem veszi komolyan. Persze nem is annyira akarom, meg ezt nem is szoktam neki mondani..

Na bocsánat a sok dumáért, remélem azért tud valaki válaszolni, tanácsot adni!

További szép napot!

L/12



2016. aug. 3. 00:26
 1/7 anonim válasza:
90%

Tizenkettő. Ismétlem, tizenkettő.

Ha nem akarsz a mai idegesítő, két számjegyű intelligenciahányadossal rendelkező, facebook csajok közé tartozni, lépj ki a kapcsolatból.

2016. aug. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Givin' Answers ***** válasza:

Szia! (Inteligencia hányados = IQ, sorry ha tudtad :D )


Szerintem ezt túl gondolod + nem lehet mindent arra fogni, hogy "most ilyen időszaka van". Most azért nem kell megőrülni, táncolni, szivárványt hányni mert megkérdezi tőled a barátnőd, hogy találkoztok-e. Lehet, hogy szimplán unatkozott amikor megkérdezted, ezért válaszolt úgy, nem miattad.

2016. aug. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Először is, köszi a válaszokat!


1.kommentelő: Én TÉNYLEG nem vagyok olyan, mint a többi lány. A kapcsolatból miért kéne kilépnem? Én szeretem őt (Nagy szavak, ha valakinek így jobban tetszik: tetszik, bejön nekem, érzek iránta valamit...) , úgyhogy én biztos nem szakítanék vele. Nekem így jó, szóvak míg ő nem dob...


2.kommentelő: Igen, biztos, hogy túl gondolom az egészet és nem is mindent arra fogok, hogy ebben a korban van. Csak mondjuk a fele dolgokat.😂 És természetes, hogy nem várom el tőle, hogy ugorjon fel a felhőkig. Csak ha például ő kérdezte volna, akkor én máshogy reagáltam volna.

Mégegszer köszi a válaszokat!!!😊

2016. aug. 3. 08:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Tizenkettő? Ebben a korban szexelni akartok? Tehetnék most nemzetiségi megjegyzést de kitörölnék
2016. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. kommentelő: Mi van?? Ezt most honnan szeded, dehogy akarunk!
2016. aug. 4. 19:06
 6/7 Fizikiwi ***** válasza:
Én is 12 vagyok és nagyon tetszik egy srác. Szerintem beszélj vele, hogy bánt téged, tuti meg fog érteni :). Meg ha hosszabb lesz a kapcsolat, fejlődni fog. Akkor meg jót röhögtök majd ezen. És tetszik valaki és egy felnőtt IQ teszten 20 kérdésből (a húgomnak annyi ment, azért kellett nekem is annyit csinálnom) 102-es IQ-m lett.
2016. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szakíts vele. Minden bizonnyal, amiket leírtál, csak szexet akar. Így, hogy visszautasítottad, (mármint megtudta, hogy te még egy jó darabig szűz szeretnél maradni), el fog téged hanyagolni egyre jobban. Minél hamarabb szállj ki a kapcsolatból, mielőtt még jobban bele szeretnél a srácba.

15/L

2016. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!