Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmagyarázná valaki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmagyarázná valaki?

Figyelt kérdés

Mindenki hallotta már azt a "teóriát" miszerint a lányoknak csak a bunkó,nagyszájú fiúk kellenek akik semmibe veszik őket és a kedves,megértő fiúk meg mehetnek a tudjátok hova.

Tényleg próbáltam elhinni, hogy ez nem így van, de mindenhol azt látom, hogy mégiscsak ez az igazság.

Csak 1 példa

Exbarátnőmmel mindig próbáltam kedves,segítőkész,megértő lenni.Egy ideig jó is volt minden amíg egyszer ráunt.Onnantól sosem volt ideje találkozni,minden üzenetre csak egy egyszavas semmitmondó választ adott..stb.Én is felvettem ezt a stílust.Nem figyeltem rá,nem törődtem vele, sőt néha bunkó voltam vele és azonnal találkozni akart,elkezdtem érdekelni és hirtelen sokkal sűrűbben keresett.Ennek már majdnem egy éve, azóta szakítottunk és pár napja láttam az exével kézenfogva sétálni.

Amit az exéről tudni kell:Szinte az egész suli utálja, mert egy nagyképű cserépedény.Én is láttam,hallottam nem is egyszer, hogyan próbál keménykedni az idősebbeknek (köztük nekem is).Exbarátnőm elmondása szerint sosem törődött vele és még csak köszönni sem bírt neki.

Szerintem ez alapján el tudjátok képzelni milyen fiú lehet, de azt még hozzátenném, hogy tavaly tesiórán rálépett egy lány mellkasára és nem véletlen...

Erre sokan annyit mondanának, hogy rossz lányt fogtam ki, de a környezetemben is mindenhol ezt látom.Minden nagyképű,síkhülye srác barátnővel járkál és a rendes srácok 95%-a szingli.Lányok,nők őszintén...mit szerettek ezekben a fiúkban?


2017. jan. 29. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Olyan ember tetszik nekik aki "menő", és ők is igy akarnak kitűnni a tömegből... nem az számit, hogy hogy veselkedsz te vele, hanem az hogy mit lát a többi ember ja és utánozni akarják a celebeket..:

romantikus séta, csók stb... = ok tök normál

nagy arcú kigyúrt barom, 0 romantika= kb mint az összes celeb...

ezt én gondolom, nem biztos hogy igaz...

2017. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztalom. Ha normális vagy velük, megunnak. Amint beleszarsz az egészbe, már jönnének is. Na de az sem állapot, hogy folyton meg kell játszani a nem érdeklést. Mert persze mindig az kell, ami nincs. Vagy a másik, ha normálisan viselkedsz velük, akkor jó vagy, mikor segíteni kell vagy lelket ápolni, aztán ha ez megvolt, már utol sem tudod érni őket, csak mikor ismét a problémájukkal jönnének.
2017. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tényleg elég sűrűn tapasztalom ezt énis, de azért nem kell általánosítani, nem minden lány ilyen.

Nekem személy szerint egyáltalán nem jönnek be a nagyhangú, bunkó "rosszfiús" alakok. Én inkább a szerény, kedves, romantikus típusra bukom, és nem én vagyok az egyetlen.

2017. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy vannak kivételek, de rengeteg lány ilyen.
2017. jan. 29. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:
A játék lényege nagyon egyszerű: ezeket a kivételeket kell megtalálnunk :D
2017. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok :D

Csak szerettem volna, ha egy lány leírja, hogy mi jó ezekben a fiúkban, de arra várhatok.

2017. jan. 31. 14:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ők sem tudják :D


De most viccen kívül. Akiért tényleg tűzbe mentem volna, "én úgy szeretlek, mint barátot". Hát b+. Utána meg nekem vernyog, hogy nem foglalkozik vele a kiszemeltje meg bunkó vele. És mikor a tudtára adom, hogy amúgy ezt annak mondja, aki mindig figyelt rá, akkor hisztiben tör ki, hogy hogyan merek ilyenkor kettőnkről beszélni, és egyátalán miért teszek ilyet. Akkor nem beszélek semmiről, viszon'látás :D Majd lesz más. Csak azóta sincs, de ezt neki nem kell tudnia =D

2017. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt biztosan megtanultam a lányokról, hogy semmilyen logikát ne keressek abban amit csinálnak.Régen jót röhögtem azon, hogy "Senki sem érti a nőket" aztán rájöttem, hogy ez nem vicc.
2017. jan. 31. 16:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van, nem véletlenül alakult ez ki. Vagy a veszélyesebb, mikor úgy érzed, minden oké, aztán hirtelen kapsz egy hátulról szembe döfést tőlük.
2017. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom értjük egymást :D
2017. jan. 31. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!