Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátomról kiderült...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátomról kiderült hogy meleg és hogy szerelmes belém. Hogy mondjam meg neki hogy a lány testvérével vagyok együtt, úgy hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Na szóval..a haverommal már ovis korunk óta a legjobb barátok vagyunk..eddig nem tűnt fel rajta picit sem hogy meleg lenne mert férfiasan viselkedik,a kinézete sem az..tegnap egy hosszas hülyéskedés után bevallotta hogy meleg és vonzódik hozzám..na de itt kezdődik a baj..mivel én teljes mértékben hetero vagyok és ami a legcikibb hogy van egy lány tesója akivel én együtt vagyok csak ő nem tud róla mert friss kapcsolat de már mondhatni régóta szerelmes voltam a lányba és ő is belém csak hát eddig amolyan se veled se nélküled dolog volt..és hát attól félek hogy ha ezt elmondom akkor mit fog reagálni mert attól mert még meleg attól még a legjobb haverom marad és nem szeretnék ilyen hülyeségen véget vetni a barátságnak..

Mind2-en 15f a lány 14..



2016. nov. 4. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
az igen, nem akartok jelentkezni egy szappanoperába? :D
2016. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó tudom a kérdést elolvasva nevetséges mert valóban furán jön ki..de tényleg komolyan gondolom..:P
2016. nov. 4. 19:42
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Már csak egy valamit nem értek... Miért kellett megemlíteni, hogy meleg? Ha jobban belegondolsz, semmi értelme nem volt.
2016. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát figyelj..nem tudom hogy ennyi év után miért most mondja elősször..de gondolom nem bírta tovább..

Hiszen azért belegondolva az ő helyzetébe nem lehet könnyű

Másrészt most nem tudom mi legyen mit mondjak neki hetfőn hogy ne legyen harag..kezdjem a konnyebb résszel hogy teljesen hetero vagy azzal hogy a tesójával vagyok együtt?..

2016. nov. 4. 20:09
 5/15 A kérdező kommentje:
Teljesen hetero vagyok*
2016. nov. 4. 20:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előbb utóbb mindennek ki kell derülnie. Egyszerre tudd le ezt a beszélgetést. Valahogy úgy, hogy:

Figyelj... én nem vontódom úgy hozzád mert teljesen heteró vagyok. és sokat filóztam hogy ezt elmondjam-e neked, mert nem akarlak megbántani, és ez egy kész hátbadöfés lesz számodra de.... izé... mi együtt vagyunk a húgoddal.


Persze szépíts rajta ahogy csak tudsz. Pl.: Nem szeretnék ezért eldobni ennyi év barátságot stb...

2016. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ment a zöld pacsi:D hú hát..kiváncsi vagyok hogyan fog reagálni:D
2016. nov. 4. 20:48
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Jó látni, hogy vannak még ilyen emberek, akik nem ítélik el a melegeket.
2016. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha elmondod, hogy együtt vagy a tesójával, akkor szerintem le fogni neki esni, hogy heteró vagy:D és akkor már csak egy dolgot kell neki elmondanod.
2016. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a vége?
2016. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!