Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzott agresszió és gátlástal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott agresszió és gátlástalanság mindenkinél hátrány?

Figyelt kérdés

AGresszió --> verbálisan és fizikailag is, de csak és kizárólag férfira, nőt gyereket soha, akár egy bérgyilkos.

Arra gondolok, hogy könnyen keveredek bunyóba és direkt én inzétem így, mert szeretek verekedni.


2017. jan. 31. 20:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Maximálisan kizáró ok.
2017. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Farkas Dorottya2 válasza:
28%

Nekem nem egy ilyen ismerősöm van,engem sose zavart hogy ilyenek .Amig engem nem bántanak adig sosr zavart hohy valakinek valamien problémálya van .Bár ez lehet azértvan mert én is kattos vagyok de az már más tészta

15/L

2017. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Minden normális embernél kizáró ok, de valami cigány szukát talán fel tudsz szedni.
2017. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
A lehető leggyökérebb tulajdonságok... És szánalmas is ha netán egy 50 kilós tizenéves vagy aki 50 kilós tizenévesekkel bunyózik
2017. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Látom egyesek felreertettek, de en nem fogalmaztam eleg pontosan..

Ha valakinek nagy a szaja, latszik rajta hogy elvan szalva magatol mondjuk szorakozohelyen, akkor direkt belekotok es verekedest generalok, hogy megverjen, levezetem a feszultseget meg talan helyre teszem, de amugy nem idegen embereket verek meg csak ugy varatlanul...

180 magas vagyok es 82 kilo, nem verek meg extrem sovany embert mert a legtobbre eleg raorditani ( verbalia agresszio) es rogton leall.

Nem hiszem, hogy gyoker lennek, 19 eves vagyok es villamosmernoknek tanulok, de mindenkinek van fura szokasa, en meg ugy gobdolom ha valaki olyan anilyen es eldontom hogy megerdemli akkor levezetem rajta a feszultseget, persze engem is vertek mar meg es inteztek el tobbszor is durvan szoval nehogy azt gondoljatok, hogy csak gyengebbet specizek ki.

2017. jan. 31. 21:21
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

"Ha valakinek nagy a szaja, latszik rajta hogy elvan szalva magatol mondjuk szorakozohelyen, akkor direkt belekotok es verekedest generalok, hogy megverjen, levezetem a feszultseget meg talan helyre teszem, de amugy nem idegen embereket verek meg csak ugy varatlanul... "

Itt kezdődnek a gondok. Minek kötsz bele? Ha beleköt valakibe, akkor OK, verd meg, de ne provokáld ki.

Én baromi sovány vagyok, de ha valaki nekem jönne, ne félj, kapna a pofájába gáztöltényt rendesen, persze kilőtt állapotban.

Azzal pedig, hogy villamosmérnöknek tanulsz, nem vagy se több, se kevesebb, pláne nem leszel jogosult arra, hogy embereket verj meg, csak mert szerinted nem úgy viselkednek, ahogy kéne. (arra vannak a biztonságiak)

2017. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg ne te döntsd el,hogy ki mit érdemel. Vagy ne lepődj meg ha öten lefognak 3s ők meg úgy gondolják, hogy megérdemled, hogy kipróbálják mennyi farok fér a seggedbe...
2017. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

Bas*ottul szánalmas vagy.

19 évesen elég taknyos vagy ahhoz, hogy majd jöjjön egy debella állat és ugyanezeken az elveken agyonverjen téged. Remélem, meg is fog történni. :)

2017. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8-as azzal, hogy most így ledegraláltál nem értél el semmit, csak te is erőszakos voltál azaz magadat velem egyenlővé tetted meg, mindenki magából indul ki, ezért gondolom aki mondta, hogy majd megfarkalnak az arra vágyik, hogy egy srác megerőszakolja.

Mint mondtam már vertek meg engem is, és kit érdekel? begyógyult a seb és ugyanúgy élveztem a bunyót.

A másik még, hiába fognak le ketten, ha tényleg beakarnék tenni, akkor a szervezetem annyi adrenalínt termelne, hogy 2 ember lefogása lófaszt sem érne, egy adrenalinnal fetüzelt ember élet veszélyes, vannak rendöri jelenséget, hogy emberbe 4-5 golyót kellett eresztenie mire letérdelt , mert a rendőrre akart támadni, persze utána fájhatott neki, de amíg benne volt a cucc addig a világon is átgázolt volna, nem véletlen vannak függők is etéren, mert a világ legjobb drogja, én is úgy verekszem hogy lehet meghalok majd most és ez felspanol, volt olyan aki jobban beprögött mint én, hiába volt kisebb mégis elvert, de az a vizz hogy fiú vagyok és hetero így egyértelműen lányokról kérdeztem, de ebből jó ha a fele volt lány a válaszírók közül, ennyire uantkozok, hogy már lánynak hiszitek magatokat? Amilyen szerencsétlenek vagytok gondolom, ha egy dögös nő lennék, aki verekszik és ugyanolyan vagyok, akkor rám vernéd ki és nem ezeket mondanád, egyesek itt nagyon elvannak szállva maguktól, de ha ennyire akarod 8-as gyere írj rám, beszéljünk meg időpontot és verekedjünk, ha ennyire kívánod hogy agyonverjenek tégy egy próbát hátha sikerül.

2017. febr. 1. 16:50
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

Lehet, hogy a verekedés andrenalint termel, de kíváncsi vagyok, hogy ha a Zweihanderemmel megszúrnálak, meg e lenne még az adrenalin :D

Azzal hogy verekedsz, csak magadat írod le, inkább menj le a cigánysorra white poweres pólóba, lesz ott adrenalin rendesen :D

3-as és 6-os vagyok

2017. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!