Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért történnek ilyenek?

Miért történnek ilyenek?

Figyelt kérdés
Munkás szállon lakunk, és furcsa dolgok történnek, és senki nem érti mik ezek, például mindenki egy helyen volt, én is a szobámban voltam és hallottuk, hogy valaki kint sétál, történtek még más dolgok is ,de arról részletesen nem mesélek, illetve velem nagyon régota történnek ilyen sötét dolgok...és tegnap nagyon furcsa dolgok történtek, éreztem a halált és hogy ez egy nem valódi vilag,teljesen kifordultam önmagamból és nagyon szégyellem,régebben foglalkoztam démonokkal , mert érdekelt a téma, de akkor is elkezdtek furcsa dolgok történni, ezért abbahagytam, de volt olyan időszak, amikor nagyon rám járt a rúd és a démonokra gondoltam, hogy szerződést kötök velük, volt olyan időszak is, amikor velük foglalkoztam, és annyira kifordultam önmagamból, hogy midnenkit eltaszitottam magamtól és olyan aggresszív voltam, mint még soha azelőtt, tele voltam gyűlőlettel és gonoszsággal, olyan dolgokat csináltam, amiket nem szoktam. Akkor rengeteg égési sebet is csináltam a testemre,de ma már nem tenném és tök rossz visszagondolni erre,És egyszer csak véget ért és én sem, és senki más nem érti, miért voltam olyan, amilyen. Régota élek egyedül, és mindig történtek velem dolgok, olyan érzés mintha én már meghaltam volna és valami elnyomna, ezt tegnap éreztem erősebben és mintha akkor döbbentem volna rá, nem tudom, hogy ez hülyeség e vagy sem, de ezért szerettem volna megkérdezni. Régen nagyon elleneztem a dohányzást is, senki nem gondolta volna, hogy én ráfogok szokni, és több öngyilkos gondolatom is volt, illetve tettem is. De ha visszagondolok minden 16 évesen kezdődött, azóta a hajam is fekete és egyszerűen sokszor már én is unom, de belenézek a tükörbe és az jut eszembe hogy ez én vagyok, és szinte csak fekete ruháim vannak, mindig azt kérdezik, hogy gyászolok? Sokszor a tükörbe is belenézek és olyan mintha nem önmagamat látnám, már teljesen összevagyok zavarodva. És ha valakivel próbálok beszélni erről igazából viccelődnek rajta vagy nem értik. Inkább magamba folytottam mindent, amik történtek, hogy ne nézzenek őrültnek. De nem csak sötèt dolgok történtek, amikor bajban voltam, mert megtettem valami olyat, amit sose tettem volna, akkor jött valami és segített, vezettek az utamon, és sikerült hazatalálnom, mert elindultam egyedül, gyalog egy nagyon hosszú úton, és ha ők nem jeleznek nekem sosem találok haza. Tegnap a szörnyű nap,amit átéltem, 3x találkoztam a halállal, és csak nevettem rajta, mintha csak egy játék lett volna az egész szörnyűség és akkor éreztem, hogy ez nem én vagyok, és olyan érzés fogott el, hogyha most hazaérek megfogok halni, és sírni kezdtem, és elfogadtam, beletörödtem a halálba. Aztán egyszer csak véget ért ez az egész illúzió és jóra fordult minden. Mikor hazaértem mondták,hogy volt egy paranormalis tevekenység. Ti mit gondoltok erről? Úristen tiszta őrültnek néztek majd ti is. :) (Akit esetleg érdekel milyen dolgok történtek még velem az irhat bátran PMet) de leginkább valami tanácsra vágynek, azon tanakodtam hogy kérek édesanyámtól egy krisztus keresztet, hogy vedelmezzen és véget érjen.

2017. jan. 28. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek valójában nem történések, csak a te fejedben vannak jelen,
2017. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem lecci ird meg a tobbit priviben elore is koszi

violamzs17@gmail.com

2017. febr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!