Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzott agresszió és gátlástal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott agresszió és gátlástalanság mindenkinél hátrány?

Figyelt kérdés

AGresszió --> verbálisan és fizikailag is, de csak és kizárólag férfira, nőt gyereket soha, akár egy bérgyilkos.

Arra gondolok, hogy könnyen keveredek bunyóba és direkt én inzétem így, mert szeretek verekedni.


2017. jan. 31. 20:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"eldontom hogy megerdemli akkor levezetem rajta a feszultseget, "


Ezt nem te döntöd el.

Börtönbe fogsz egyszer kikötni.

Normális nő nagy ívben kerüli az ilyen mitugrász alakokat. Szánalmas.

2017. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Te hülye gyerek! :D Nő vagyok, de ne is zavarjon.


Ha férfi lennék, "nyilván "ugranék" egy ekkora szarhuszárnak, mint amilyen te is vagy. Majd ha kicsit felnősz agyban, akkor olvasd vissza a kérdésedet és rá fogsz jönni, hogy egy igazi seggarc vagy/voltál.


A páromnak megmutattam az üzenetedet. Azt mondta, hogy az ilyen bu*ifejűeket, mint amilyen te is vagy, fogják elsőként seggbe**úrni a börtönben és még élvezni is fogod, ahogy becsicskítanak. XDXD

Ehj, de jó az ilyen elmeroggyantakon röhögni. Minél idegesebb vagy, annál jobban nevetünk rajtad. :D


Semmi baj, ülj le kutyuli. ;)

2017. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

" akkor direkt belekotok es verekedest generalok,"


Szánalmas szerencsétlen vagy.

2017. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
tudod az a gond, hogy én nagy mosollyal vagyok itt, nem vagyok ideges, a hidegvérem minden helyzetben tökéletesen megőrzöm, de ha te "felnőtt" vagy, akkor elég érdekes nő lehetsz, ha még mindig úgy írsz mint egy kislány és ugyaúgy azt a fos xDDD-t használod, a párod se lehet túl értelmes a becsicskít szó után, ezt a kopaszok szokták mondani leginkább, gondolom ő is az, tuti segghülye egy ember.
2017. febr. 1. 21:42
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs itt semmi 19 éves korról szó. Kb 14 éves lehetsz és dúlnak a horomonjaid mert szűz vagy és a szüleid szobafogságba küldtek. :(


Talán nem kaptál elég kukit a popidba a meleg felvonuláson. Az ilyen cigányok szoktak így felháborodni, ha nem élveznek a szájukba. :D


Na mindegy, idegeskedj csak. Annál viccesebb vagy. XDXDXDXDDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD- Csak mert szereted.

2017. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Tényleg nem idegeskedem, de te nagyon furán viselkedsz és feltétlen kellett ennyi jelet írnod?? Ezt már nem is tudom hova tenni :D úgyhogy megkérdezem jól vagy?? Vagy a pasid nem elégített ki kellőképpen ezért inkább itt kötekedsz egy szerinted '14' éves gyerekkel :D Akkor ebben csak én nem látom a logikát?? Ezzel te magadat degraláltad le :).
2017. febr. 1. 22:11
 17/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem válaszoltál a kérdésemre:

Szerinted egy adrenalintól fűtött 210 centis full kigyúrt csávó nekem jönne (én 186-hoz vagyok 60 kiló) úgy, hogy a kedvenc kétkezesem a kezemben van, hány másodperc alatt halna meg?

Vagy kiontott béllel is fűti az adrenalin? :D

2017. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Akkor meg lecsuknak emberölésért, én rendszerint csak enyhén provokálok és elérem, hogy ő üssön először, a provokáció gyanuját elis kell tűntetni, nem szabad hogy sokan hallják, aztán volt már olyan, hogy eléggé megcsapott és hát ott is maradtam majd a lábával folytatta de ez benne van a pakliben, lehet mazohista vagyok.
2017. febr. 1. 22:22
 19/20 anonim válasza:
78%

ÁÁ, gyerekek! Ne veszekedjetek egy buta cigánnyal. El van szállva magától, azt a nevét nem tudja leírni csak x-eket.

Nem verekedtél te senkivel, kis barátom. Csak itt akarod kiélni magad.

Minden esetre jelentettem a kérdésedet az adminnak, amiért provokálod itt a jó népet.

További jó (fas*) veregetést.

2017. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nézz utána a cigány szó jelentésének :D Ezek szerint téynleg nekem volt igazam, ha még a szó helyes használatát sem ismered, ez szerintem elég gáz, de látom a kérdésre csak pár ember válaszolt, szóval kérdem én, ha azt gondolod nem igaz és a másik meg hogy 14 éves vagyok, akkor miért veszekedsz velem és miért nem húzol arrébb?? Ennyire nincs életed, hogy inkább veszekedsz egy "cigány" "14 évessel" "aki senkit nem ütött meg" és "ide csak verni jön a fas*át",elég nyomorúságban élhettek, ha a szókincsetek kimerül az ilyen szavakban.
2017. febr. 2. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!