Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is így látja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így látja?

Figyelt kérdés

A mai fiúk 90%-a bunkó, ízléstelen díszb*zikból áll.Ha megbántod őket, küldenek egy snapchates kutya(!) Filteres képet.

A lányok 90%-ának,a zöld kabátos,superstaros,tipikus ,,anyuci,apuci eltart,de azért én már felnőtt vagyok" meg ez jön be.

Hol van a 10%?? A sulimban csak ez megy.Aki normálisabb,az meg el van szállva magától,vagy hazudozik.

Nem sikerült még normális barátokat találnom emiatt.Fiút meg pláne.Pedig már szinte mindenki szerelmes/jár valakivel.

Veletek is ez van?

/L



2017. febr. 2. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normálisok :) Én is annak vallom magam és ismerek is jópár ilyet szerencsére, főleg fiúkat de azért lány is akad
2017. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Van valami problémád?

[link]

2017. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek és de azért van mindenki párkapcsolatba mert a "páva" nemzetnek ez a tipikus párzási időszaka a 13-16 éves kor
2017. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hát igen..a páwák szerintem rohadt undorítóan néznek ki.Most nem feltétlen csak a hajról beszélek,hanem öltözködés inkább,meg hogy borotválják a lábuk,karjuk...

2017. febr. 2. 20:46
 5/18 anonim ***** válasza:
nem is csak a borotválás és öltözködés a pávák jellegzetesen megfigyelhető tünetei hanem a flegma semmitmondó szójárásuk sajnos túl sok páva van az én közelemben is :D
2017. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát az is :D meg cigizzünk,igyunk 12 évesen,mert az a menőő.Legyünk kettes tanulók mert menő. És stb stb..
2017. febr. 2. 20:53
 7/18 anonim ***** válasza:
meg a legfeltünőbb a női pávákon a következő: fix a legujjab iphone de ha nem is a legujabb minimum az 5s azontúl az a hányászöld szörmés kapucnis kabát amit már csak divatból hordanak meg az obey es sapka amit úgyszint és a fehér magasszárú nike cipőt na meg persze a legfontosabb majdnem kimaradt az a hülye nyaklánc ami csak egy karkötőszerű semmi amivel a 90 es években azt jelezte egy nő hogy "saroklány"
2017. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jaja 😂😂 meg a kutyaeffekt,piercing,haspóló,csücsőrítés,602 selfie óránként..
2017. febr. 2. 21:01
 9/18 anonim ***** válasza:
igen azokról már szót sem szabad említeni ja és még egy fontos ezek az egyedek csoportban élnek és ha esetlegesen egy - egy westendes kutatótúra közben egy egyed leszakad a csoporttól pánikolva az iphonját nyomkodva próbálja megtalálni a csoportot mert félnek egyedül
2017. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nincs snapchatem, instagramom, csak facebookom, Andy Black féle hajam van, (alányírt, és egyik fülre lógatott). Általában feketében járok, superskinny farmer, bandáspólók, rockernek vallom magam, bár most nemtudom mennyire nézel díszb*zinak a leírásom alapján. Én elkövettem egy nagy hibát. Egy ugyanilyen zöld kabátos lánynak udvaroltam, mert úgy gondoltam, adok egy esélyt, mert csak én gondolom rosszul, hogy ők milyenek. Elég sokat chateltünk, és megszerettem a lányt be kell valjam. Aztán igen, jött a pofáraesés, mert tényleg ez még csak ilyen "párzási korszak"... 16/F
2017. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!