Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is így látja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így látja?

Figyelt kérdés

A mai fiúk 90%-a bunkó, ízléstelen díszb*zikból áll.Ha megbántod őket, küldenek egy snapchates kutya(!) Filteres képet.

A lányok 90%-ának,a zöld kabátos,superstaros,tipikus ,,anyuci,apuci eltart,de azért én már felnőtt vagyok" meg ez jön be.

Hol van a 10%?? A sulimban csak ez megy.Aki normálisabb,az meg el van szállva magától,vagy hazudozik.

Nem sikerült még normális barátokat találnom emiatt.Fiút meg pláne.Pedig már szinte mindenki szerelmes/jár valakivel.

Veletek is ez van?

/L



2017. febr. 2. 20:27
1 2
 11/18 Stark2000 ***** válasza:

Az első mondattal egyetértek - bár nincs tapasztalatom velük, mert kerülöm az ilyenek társaságát. A második sorral sincsen különösebb problémám, egyet tudok érteni.. sőt!


A hazudozás nálunk is megy - értsd: "duci" 16 éves srác azt meséli milyen király volt Japánban karate versenyen lenni, közben a 2 éves unokahúgom kiütné amilyen állóképessége és ereje van.


Én hál isten találtam normális barátokat (igaz, lányt még nem). Érdekli őket a motorozás, megmondják azt amit gondolnak az adott személy előtt is. Nem dísz**zi stílusuk van, érettek. :D


17F

2017. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A maradék 10%-ba tartozom, és abban is fogok maradni.

18F

2017. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyökerek mindig is voltak és lesznek is...engem sokkal jobban irritál, hogy alapjában normális fiúk-lányok és annyira műveletlenek és buták, hogy komolyan én érzem magam hülyén ha szívesen dumálnék komoly témákról. Szóval én abban a helyzetben vagyok, hogy rohadtul nem tudom hogyan kéne ismerkednem, mert amivel én le tudnám venni egy lány lábát és amivel elméletileg le is kéne tudnom venni, annak semmi sikere nincsen. Gondolok itt az udvariasságra, tiszteletre, határozottságra, akár a tájékozottságra. Kinézettel nincs komolyabb gond, de ez nem elég, elbaxottnak kell lenni kb. Szóval meg tudlak érteni...19f
2017. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Még jöhetnek válaszok:)

10-es: én nem tartalak annak..

2017. febr. 3. 07:02
 15/18 anonim válasza:
50%
Szerintem most Dosa Fannykára gondoltál xd meg a Rómea gyerekre xdd és igazad van
2017. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Óóó haver. El se hinnéd, hogy mennyire együtt érzek veled.
2017. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
:DDD
2017. febr. 3. 21:16
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt vettem észre. Vidéken még 20 fölött is megy a zöld kabát meg a snapchat kutyafilter, itt Pesten azért ilyenkor már ki szoktak nőni ebből. Rengeteg a herbálozós, egész nap a hitelre vett iPhone-ját nyomkodó, munkanélküli 20 körüli ember. :/ Nem lennék most tini, több a selejt, mint amikor mi voltunk, pedig nem volt olyan rég. (Nyolc éve kezdtem a gimit.)
2017. máj. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!