Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem elárultak?!

Figyelt kérdés

Szóval. Anno' kavartam egy fiúval, de annak már egy éve. Aztán pár napja tudtam meg, hogy már együtt van egy egyik barátnőmmel.Szerintem ez már eleve pofátlanság, de mindegy. Pont a minap akartam megnézni, hogy mikor beszéltem azzal a fiúval utoljára facebookon, mire véletlen felhívtam. De gyorsan letettem, majd írtam neki hogy véletlen volt, mondta hogy nem baj, satöbbi. Aztán rá egy-két órára írt, hogy én biztos nem véletlen hívtam fel, meg hogy egész nap bámulom (ami nem igaz), és hogy miért. Én meg elmondtam neki, hogy véletlen hívtam fel, és az igazságot, hogy zavar, hogy a barátnőmmel van együtt.Látta, de nem írt semmit. Erre, a "barátnőm" írt ilyeneket a tesómnak, hogy "Véletlenek nincsenek". Megkérdezte a tesóm, hogy mire mondja ezt. Aztán a csaj mondta neki, hogy egy barátnője (nem nevezett meg) felhívta a pasiját, és "Itt próbálja kibeszélni magát".

Eddig még elnéztem neki(k), de most már gyűlölöm mind kettőjüket! Nem hiszem el, hogy a pasi ahelyett, hogy nekem elmondaná, hogy leszar, ahelyett elmondja a "barátőmnek", aki szintén nem meri nekem elmondani, hogy mennyire idegesítem. Miért ilyen köcsögök az emberek? Vagy most komolyan, szerintetek velem van a baj?



2017. febr. 3. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem!Nyugodj meg és felejtsd el mindkettőt!Hidd el, akkor jársz a legjobban!Fel a fejjel és ne állj meg, az élet megy tovább! :)
2017. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan ismerem a helyzeted!!

Volt velem is hasonló! Az ilyen szemét embereket el kell felejteni! Az készíti ki őket ha látják hogy boldog vagy.

2017. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!