Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem beleestem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleestem a legjobb haveromba, de össze vagyok zavarodva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és a barátom is az. A gimi eleje óta, vagyis kb másfél éve ismerjük egymást. Nagyjából a nyár végén lettem figyelmes arra, hogy máshogy nézek rá. Korábban előfordult, hogy eljátszottam a gondolattal, hogy milyen lehet egy-egy haverommal, de ezek mind egyedülálló, egyszeri esetek voltak. Nem vagyok meleg, de nincs is bajom velük. Egyszerűen a lányok jönnek be. Kivéve őt.


Szóval kb fél éve nézek rá máshogy. Szép lassan alakult ki a dolog: elösször csak megfigyeltem milyen kisportolt, aztán megtetszett a haja, szeme, illata. De elsősorban amúgy a személyisége. Rengeteg dologban hasonlítunk külsőre, belsőre is, mindig van közös témánk, sokat röhögünk együtt. Reggel mindig azt lesem, hogy mikor jön be, egyszóval körülötte forog a napom. Az is ide tartozik, hogy ha nem velem dumál, hanem másik barátjával mindig elfog az irígység. És gondolom logikus, hogy ez azért napi jópárszor előfordul, és ez az érzés egyre elviselhetetlenebb lesz. Illetve otthon is gyakran gondolok rá, néha már a tanulás rovására.


Viszont abba sem vagyok biztos, hogy vele mi a helyzet. Ugyanis az utóbbi pár hónapban kialakult, hogy állandóan együtt mentünk haza, megvártuk egymást. Illetve mikor egymás mellett ülünk van, hogy így egymásra dőlünk. Mármint egyik vállunk, karunk, oldalunk szorosan összeér. :D A többiekkel állandóan szivatjuk egymást, ahogy mindenki, de én és ő egymást soha, mindig jófejek vagyunk a másikkal. Persze lehet, hogy ezek nem jelek csak én fújom fel a dolgot. :D


Na jó bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de jó volt végre kiadni magamból. Nagyon örülnék bármilyen segítségnek, ti mit gondoltok a helyzetről, stb...



2017. febr. 7. 00:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem voltam elég konkrét egyrészt az érdekelne ti hogyan látjátok a dolgot, másrészt meg, hogy mit tegyek. Nem akarom tönkretenni a barátságunk (őt mondanám az első olyan tényleg igazi barátomnak) de a helyzet így se maradhat, mert még a végén itt depressziós leszek, vagy ilyesmi. ;)
2017. febr. 7. 00:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nehéz ügy. Nehéz beleélnem magam a helyzetedbe, de ha meg akarod tudni, hogy ő hogy áll hozzád, akkor puhatolozz a csajok terén kijön be neki, vagy ki nem. Ebből meg tudod, hogy egyáltalán szóba hozd e a te érzéseidet, lehet neki ez kellemetlen lenne és bukó a barátság. Szóval ez alapján döntsd el, hogy felhozod-e neki a témát vagy nem. Erre kétféleképpen reagálna, vagy félrebeszél, akkor nem jönnek be neki a csajok, vagy kapásból mondja, kit húzna meg, akkor bejönnek neki a csajok. Az ugratások meg jah, csak felfújod, mert ha nem úgy néz rád, ahogy te akkor ez neki szimpla marhulás.
2017. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem az ha valaki jóban van a csajokkal és beleszeressen a barátjába nem zárják ki egymást. Minthogy egy ilyen szerelem kizárja a lányokat az sem törvényszerű.


Hát ha én megint ilyen szerencsés lennék nem aggódnék a barátság ugrásától.

Voltam már hasonló helyzetben, és azt vettem észre hogy a külvilágtól való félelem az amit nehéz legyőzni.

Odáig jutottunk, hogy együtt tanultunk már otthon is, és teljesen be voltam indulva rá. Többször félmeztelenre vetkőztem előtte ösztönösen és csak nézett.

Féltem én is egyébbként és nem nagyon mertem továbblépni, aztán egyszer rákérdeztem.

Elmondta ő is hogy ott motoszkál a fejében és jól érzi magát velem, gondolt rá hogy történni fog valami, de ahogy hozzá éregettem éreztem rajta hogy most ez neki nem megy. Utánna még sokszor császkáltunk nyáron esténként is, rengeteget beszélgettünk én meg már teljesen szétizgultam magam.

Végülis aztán egyik este megint olyanra alakult a szitu, hogy majdnem lekaptam.

Nem haragudott érte, csak olyan lett mint egy bezárt kisgyerek, teljesen passzív és már én éreztem magam kicsit olyannak aki neheztel rá.

Ezt is megbeszéltük, de én eldöntöttem nem erőltetek semmit.

Lésőbb a továbbtanulás, a távolság elsodort minket egymástól.

Szerintem nagyon félt hogy kitudódott volna és megbélyegzik. Pedig egyikünk sem homo és nem is valami csajok réme típus.


Nekem a tanácsom az hogy hagyd ki az ismerősöket, és ne kösd senki orrára hogy s mint vagy vele.

Beszélgessetek akár a szexről is általánosságban, és kiderülhet miben egyeztek még, mire vágytok. Ha vonzódtok egymáshoz azt úgy is érezni fogjátok egymáson és szerintem akkor már nem kell sok...

Szerintem ha nem hengerled le a másikat akkor ezzel nem bántod meg.

Legfeljebb nem feküdtök le, de legalább egy lelki nyomástól megszabadultok. Ha meg elítél ezért téged akkor meg menjen is.

2017. febr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!