Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok rolam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok rolam a leirtak alapjan?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok, 158cm es 45kg. Szokes barna haj, kek szem. Nem iszom, csak ha megengedik a szuleim es egy poharral kb:D, nem cigizem (nem birom a fustot se), es nem jarok bulizni, mert utalom a disco zenet:) zenei stilusom inkabb hajlik a rock fele. Oszinte szoktam lenni az emberekkel, es jo humoru altalaban..kedv fuggo^^

A jo tulajdonsagaim mellet a rosszak pedig; kicsit onbizalom hianyos vagyok... Nagyon szegyenlos:/ flegma szoktam lenni ha szomoru vagyok vagy merges, es konnyen elsirom magam (nem tudom miert van ez:o) sokat betegeskedem, ez nem tudom mennyire illik ide:D

Tuti kihagytam valamit, de ha kerdesetek van akkor nyugodtan kerdezzetek!:)


2016. febr. 26. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kort tudsz írni?
2016. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 eznemlényeges ***** válasza:
Hát nekem ezek alapján bejösz
2016. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja, igen bocsi elfelejtettem, 16
2016. febr. 26. 22:14
 4/14 anonim ***** válasza:
Best of
2016. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
0%
Mellbőséged?
2016. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem a leírtak alapján szimpatikusnak tűnsz. :-)
2016. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gondolhatod hogy 45 kg mal 90d melle van ha sacolnom kene akkor 70b
2016. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Firedoom ***** válasza:
Ezek alapján? Tokeletes.
2016. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
azert ne feltetlen higyj az itteni embereknek általában itt mindenki jo nekik könnyen kaphatsz egy hamis képet... a kérdésedre válaszolva nekem is szimpatikus vagy a hozzaallasod nagyban hasonlít az enyémhez ami nagy negatívum hogy a leirtak alapján baromi nagy hangulatember lehetsz ami sose jo... nehogy már en szivjak azért mert neked rossz napod van... 17/f
2016. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jo ertem en:) csak velemenyt kertem^^ hat ez van, ilyen vagyok, nem tudok ellene mit csinalni, igyekszem azt a tulajdonsagomat elnyomni valamennyire, de az van:)
2016. febr. 26. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!