Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami baj lehet velem ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj lehet velem ha közel 17 évesen nem akarok barátot? Szűz is vagyok. Sokan azzal nyaggatnak miért nem pasizok már be. Még az is felmerült, hogy leszbikus vagyok biztos.

Figyelt kérdés
Mások az én koromban már rég "űzik az ipart". Túl vannak 1000+1 "kapcsolaton", nekem meg egy se volt. (Nem azért mert nem lehetett volna már). Éretlen vagyok még ezek szerint?

2017. febr. 8. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugy latom ez nem mindennapi problema mert a feletted levo kerdes tartalma is hasonlo.

Amugy nem, nprmalis vagy.

2017. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a normális!

Ne törődj a sok agyhalott ringyóval! Ha valaki azt mondja leszbi vagy, nyugodtan mondd meg neki, hogy nem vagy sem leszbi,sem prosti mint ő.

2017. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

Az ilyen kérdésekre mindig ugyan azt válaszolom.

Ha nagyon meg akarsz dugódni gyere át hozzám.

2017. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Nem biztos. Én ismerek egy gyönyörű 17 éves lányt akinek még nem volt senkije. Teljesen normális, nyugi.
2017. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
lehet csak csúnya vagy és antiszoc. Előfordul, főleg, ha a tv nevelt fel.
2017. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

5# Ne magadból indulj ki. ;) Engem anyám nevelt fel, nem a Tv.

2017. febr. 8. 19:42
 7/16 anonim ***** válasza:
13%

au. mekkora visszavágás.. mintha azt mondtad volna, hogy lassan 17 vagy, nem 12..

Te sajnáltatod magad és keresel kifogásokat meg szimpátiát. Az ember társas lény, ha 17 évesen nem érdekel egyik nem sem, akkor gond van veled.

2017. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Semmi baj nincs veled. Később még előnyödre is válhat. Bár én Férfi vagyok, de nekem is jobban imponál, ha egy lány szűz, főleg ha nehezen adja magát. De szerintem ezt nem csak én gondolom így.
2017. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7# Nem sajnáltatom magam. Csak feltettem egy kérdést mert kíváncsi vagyok mások válaszára.
2017. febr. 8. 19:52
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"Valami baj lehet velem ha.."

"Szűz is vagyok"

"Sokan azzal nyaggatnak.."

"Éretlen vagyok még?"

Jaja, nem siránkozás.. szerintem megválaszoltam a kérdést.

2017. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!