Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami baj lehet velem ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj lehet velem ha közel 17 évesen nem akarok barátot? Szűz is vagyok. Sokan azzal nyaggatnak miért nem pasizok már be. Még az is felmerült, hogy leszbikus vagyok biztos.

Figyelt kérdés
Mások az én koromban már rég "űzik az ipart". Túl vannak 1000+1 "kapcsolaton", nekem meg egy se volt. (Nem azért mert nem lehetett volna már). Éretlen vagyok még ezek szerint?

2017. febr. 8. 18:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem sirankozasnak szantam a kerdest. Sajnalom ha neked az jott le.
2017. febr. 8. 20:08
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne sajnáld, mondtam, hogy nem vagy egészséges; szóval nem te tehetsz róla.
2017. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

EGyeseknél savanyú az élet :D

gondolom a 71%os ezt teszi, ékes példája az olyan embernek, aki élőben terrorizálnak, beszólnak neki meg mocsoknak nézik és ezért itt vezeti le a fegyülemlet agresszióját, de nem kell vele törődni, vedd ugyanúgy semmibe és ne reagálj rá, mert élőben is ezt teszik vele és így idegesíted fel igazán :).

2017. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Valóban, ritka pocsék életem van, szeressetek!
2017. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Akkor leszel leszbikus, ha beleszeretsz egy lányba.
2017. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
93%

Mikor szokunk már le az ítélkezésről?

Attól hogy valakinek 17 évesen még nem volt barátja, nem lesz se szerencsétlen, se leszbikus. Csak egyszerűen nem áll még készen rá.

Attól hogy valakinek 17 évesen már több barátja volt, nem lesz prosti, vagy kiégett. A nő értékéből nem vesz el ha volt már férfival.

Egyik sem rosszabb mint a másik.

2017. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!