Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyanak,...

Hogyan mondjam el anyanak, hogy a baratnommel akarok elni? L/16

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek a szuleimmel van egy 18 eves baratnom akivel most lesz az egy eves fordulonk, kiakarom magam utan hozni nem szeretnem ha a tavolsag miatt vege kene hogy legyen de nem tudom mit mondhatnek anyaeknak hogy megengedjek. Anyagilag nem lenne problema mert dolgozna es hely is van de nem tudom mit mondhatnek miert akarom annyira. Szerintetek valjam be anyanak, hogy egyutt vagyunk es nem birom nelkule? Attol jobb vagy rosszabb lehet?

2015. aug. 23. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Amíg nem vagy 18 éves , maradsz szépen otthon
2015. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy. Kiskorú vagy.
2015. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne csodálkozz ha a szüleid nem akarnak egy idegennel élni. Mert nekik mégis idegen, és te csak 16 éves vagy.

Én sem kerülgetnék senkit, függetlenül, hogy lány vagy fiú az illető. Szerintem várj míg felnőtt leszel, önálló keresettel rendelkezel, és akkor közösen béreltek szobát majd. Ha nagy a szerelem akkor tudtok várni.

2015. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
A 18 éves barátnőd nyugodtan kimehet dolgozni és kivehet egy szobát valahol. És akkor találkozhattok nyugodtan.
2015. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Te ismered a szüleidet, hogy mennyire nyitottak, toleránsak. Az előnye a ti kapcsolatotoknak az, hogy nemkívánt terhesség, és ebből adódó gondok eleve ki vannak zárva.

Viszont gondolj bele, ha mégsem működik a kapcsolat, kiszerettek egymásból, akkor hogyan tovább? Kirakjátok a barátnőt az utcára, hogy éljen meg, ahogy tud? 18 évesen, képzettség nélkül nem talál olyan munkát, amiből külföldön (de akár itthon is) vidáman eltartja magát, albérletet, rezsit, kaját, ruhát fizet. Biztos, hogy nem mennék bele a szüleid helyében, teljesen függetlenül attól, hogy milyen típusú kapcsolat van köztetek.

2015. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"anya, apa.. szeretnék a barátnőmmel élni, így ezentúl nem kell a péntetek, suli mellett dolgozni akarok, és saját albérletben magunkat tartanánk el, így többet nem szorulnánk rá a ti pénzetekre. Hisz elég nagy vagyok már a különéléshez, így anyagilag sem függök már tőletek. Hát nem csodálatos?" kb így
2015. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi akadalya, hogy kimenjem dolgozni, kibereljen valahol egy szobat (vagy kesobb lakast) es akkor egyutt lehettek. Nem kell azonnal osszekoltozni, az egyreszt nem is megoldhato es tul drasztikus is lenne (meg csak egy eve vagytok egyutt).
2015. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne kisszívem, majd egy 18 éves lány eltart egy 16 évest, de aranyos. Nagyon-nagyon el vagy tájolva még.
2015. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

egy biztos..amíg nem vagy 18, addig biztos ami ziher, ne szólj..

az most más kérdés, hogy anyádról alapjáraton is feltételezed, hogy hisztizni fog...hagyd ki a buliból, majd rájön a jelekből...ha nem akkor vak az élethez..

2015. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tehát te egy 16 éves leszbikus lány vagy külföldön, és szeretnéd kivinni a 18 éves barátnődet akit a szüleidnek kellene elszállásolni, hogy veled élhessen?
2015. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!