Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bizonyos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bizonyos tinédzser lányok a 20 éven felüli férfiakkal tudnak párkapcsolatot elképzelni?

Figyelt kérdés

A kérdésben nem szeretnék általánosítani, akinek nem inge, az ne vegye magára.


Szóval, azt vettem észre hogy a legtöbb tinédzser lány (14-20 évig) a 20 éven felüli férfiakat kedveli. Kérdem én: Ha egy fiú, aki 20 éven alatti, kellően érett és normális, azzal manapság a lányok nem is terveznek kapcsolatot?


Ezt a környékemen figyeltem meg, a környékemben élő lányok akik 14 és 20 év közé esnek, azok a 20 éven feletti férfiakkal vannak párkapcsolati viszonyban.


Bárkinek a véleményét kulturált formában várom itt, vagy privát üzenetben!


15/F



2017. febr. 8. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát én ezt nem vettem észre.

25F

2017. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint azért lehet így, mert sokaknak egyfajta biztonság érzetet nyújt és felnéznek egy idősebb, tapasztaltabb férfira. Erre még mondhatjuk,hogy a normális lányok gondolkodnak így, viszont van akinek a pénz imponál vagy az, hogy az illetőnek már van jogosítványa is. Na, én az ilyeneket nem tudom megérteni...


Nekem személy szerint még nem volt barátom, de én biztos vagyok benne, hogy nem tudna semmi jobban megfogni egy huszonévesben,mint egy velem egykorúban. Azonkívűl a korkülönbséget is soknak érezném. 16/L

2017. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 17 évesen 21 éves barátom volt. A saját korosztályommal el sem tudtam volna képzelni egy kapcsolatot, mert agyilag óvodások voltak. Dicséretes, ha vannak kivételek, de én nem találkoztam eggyel sem.
2017. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, és ha a tizenéves korosztályban tegyük fel, van egy értelmes fiú, akkor is a húszonéves korosztályban keresnéd meg a szíved választottját?
2017. febr. 8. 19:56
 5/12 anonim ***** válasza:
33eves pesti egyedulelo szingli pasi bnot keres :)
2017. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok, nem volt még soha párkapcsolatom és egy ideig szerintem nem is lesz. Nekem csak a saját korosztályom jön be, de én nem jövök be a mai 16 éves fiúknak. Csak az idősebbeket vonzom, viszont én nem tudok elképzelni egy párkapcsolatot egy huszonéves férfival, nekem ez túl nagy korkülönbség. A szüleim meg szerintem ki is akadnának...
2017. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha a tizenéves fiú érett, normális, és valamennyire férfiasan is néz ki, akkor terveznék vele kapcsolatot. de a fiatalabb fiúk általában nem ilyenek (nem általánosítok, nekem is van olyan osztálytársam aki kivétel), ezért tetszenek nekem is a 20 felettiek. Férfiasabbak, jobbik esetben érettebbek. 16l
2017. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
Férfias=pénz,kocsi,felnőtt életkor
2017. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En 16 vagyok a baratom 22.:)

Nem befolyásolt semmiben a kora eloszor nem is tudtam hany eves egyszeru "barátságnak" indult vagyis én ugy mentem bele amibol kesobb szerelem lett.Szeretem mert vele mindig mindenről tudok beszelni tud mindig ujat mutatni(nem pont a szexre utaltam mellesleg meg nem szexeltunk) tiszteletben tartja a kereseimet.Nem a pia motiválja ami a többségre jellemző a 16 éves korosztalyra elnézve a barátaimat.Motival.De persze ez nem azt jelenti hogy ez nincs meg akar egy 16evesben ha ezt benne talaltam volna meg ot is ugyanugy szeretnem nem hinnem hogy a kornak ekkora jelentősége lenne.Az meg hogy van kocsija pláne nem befolyasol semmit. Talan tényleg a biztonsagerzet miatt van ez hogy a fiatalabb lányoknak jobban bejönnek az idősebb pasik de ez nem hiszem hogy mindenkinel igy van.😏 Ne keseredj el:)

2017. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a 20-25 éves korosztály a legjobb. Mondjuk ez teljesen szubjektív... Szerintem, a korosztályomban lévő legtöbb fiút,nem a komoly párkapcsolat gondolata hajtja. 20-25 év közöttieknél (általában) nagyobb az esély erre.

18/L

2017. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!