Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tinédzser korban meddig tart,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinédzser korban meddig tart, az a bizonyos örökké? Mondjuk 16 éves korban kezdődött szerelem tarthat örökké? Milyen gyakori ez? És ha nem, miért?

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyum 14 éves volt, mikor megismerkedett apummal, aki 16 éves volt. Összejöttek, azóta szeretik egymást. :)
2016. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Láttam már rá példát.
2016. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem gyakori, de elofordul.
2016. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen 14 éves lánnyal azt beszéltük,hogy "ez örök szerelem lesz" "soha nem unlak meg,csak téged szeretlek" stb

Én hülye fejjel hittem is is neki,mert elvakított a szerelem:)

Az a bizonyos "örökké" két hónapig tartott amikor közölte velem,hogy az exe kell neki,aki hozzá teszem,hogy meg is verte..

18 évesen még azóta nem voltam annyira szerelmes mint akkor.

Egyén függő az örökké szó.

2016. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
200bol 1 ilyen van. Nekem is volt a 2 eves kapcsolatomban ez az orokke mania most mar a csajjal se beszelek...😂
2016. dec. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fernando Torres 15 évesen jött össze a mostani feleségével, szóval volt már példa ilyenre. De azért nem ez a jellemző.
2017. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!