Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit érzek iránta? 15/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit érzek iránta? 15/L

Figyelt kérdés
Egyik fiu osztalytarsamrol van szo. Nem tudom eldonteni hogy tetszik-e vagy sem mert amikor mellem ul vagy beszelek vele akkor olyan mintha tetszene nekem de ha nem beszelek vele vagy ilyesmi akkor meg mintha nem tetszene. Ez olyan fura nem tudom eldönteni.

2017. febr. 11. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. febr. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tetszik, de valószínűleg szerelmes azért nem vagy.
2017. febr. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi a valaszt! #2
2017. febr. 11. 06:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. Tulajdonképpen az is jó, ha vele vagy, mert akkor tetszik, de az is jó, ha nem vagy vele, mert nem sóvárogsz utána. Örülj neki! :-)
2017. febr. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!