Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Hát.. Röviden annyi, hogy egy skinhead fiú tetszik nekem, és ő az első aki igazán megfogott.. Tehát ő az első aki tetszik nekem.. Körülbelül 5 hónapja bekövettem és rám írt, hogy honnan tudom a nevét és mondta, hogy bejelölhetne-e egy közösségi oldalon és beszélhetnénk-e ott.. Mivel nekem már mennem kellett és netem sem volt mát így csak másnap tudtam visszaigazolni, és nem is írt.. Ráírtam, megszerettem volna ismerni , valószínűleg idegesítőnek talált és letiltott.. Mivel anno 1 héten 2-3 szor egy távolsági buszon mentünk haza elég kínosan éreztem magam.. Mielőtt elkezdtünk volna "beszélgetni" volt, hogy rám mosolygott és folyton engem bámult..Azután már nagyon nem is láttam, de most megint busszal kezdett járni ( egyébként vonattal járt haza).. Magamról annyit, hogy én is rocker vagyok, bár nem skinhead, és semmiféle stílust nem képviselek. Meghallgatok mindenféle rockot, metált, punk és skinhead zenét ami tetszik. Az öltözködésemen is meglátszik kissé (málha, bakancs, zenekaros póló).

Egyébként 14 éves vagyok a fiú 15 éves.



2017. febr. 12. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

15 évesen nagyon komolyan gondolhatja.


De egy próbát megér, lázadó kölök. :D

2017. febr. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!