Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Elektronikus zenéléssel foglalkozom szabadidőmben, de van esélyem, hogy ne csak szabadidős tevékenység legyen, hanem esetleg később ebből is éljek.. Namindegy..


Elég lélektani témákat jelenítek meg a zenémben, nem a tucat sláger pop maszlagot "gyártom", hanem gondolati tartalommal rendelkezik minden egyes számom..


Szóval a kérdésem lényege, hogy mit szólnátok, ha egy komolyabb összeveszés után a barátotok egy csak nektek írt számmal kérne bocsánatot?


Tudom, nem a legmegszokottabb, de én így tudom legjobban kifejezni magam..



2017. febr. 13. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Azta!!! 😃😃😃 Hat ez nagyon szuper !! 😃😃😃 A barátnőd meg fog veszni érted!!! 😃😃😃 Wiiii, ha az en pasim csinálna egy ilyet, akkor nemhogy kibékülnék vele, hanem ha helyben megkérdezné, hogy összeházasodunk-e, igent mondanék!!! 😃😃😃😃
2017. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt a... Nagyon király!


Mutatsz pár számot a sajátjaid közül?

2017. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök romantikus, meg minden, de én inkább leülnék és komolyan elbeszélgetnék veled... ok, ez a tini kategória.
2017. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:
100%

Lélektani téma megjelenítése elektronikus zenében, mint bocsánatkérés???

Hmmm.

Nem biztos, hogy egy tini lány -komolyabb összeveszést követően- pont azokat az érzelmeket fogja "levenni" a zenédből, amit Te beleképzeltél.


Közvetlen élőszóval világosabban kifelezheted magadat, sőt, még az esetleges kérdéseire is válaszolhatsz.

/szerintem/

2017. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Nyilván nem úgy gondoltam, hogy nem beszélem meg vele. Érti a zenémet, és áttudja érezni, hogy mit gondoltam bele, ezért gondoltam, hogy érdemes lenne esetleg így kifejezni a mondandóm egy részét!

2017. febr. 14. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!