Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek félre fogja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek félre fogja érteni, ha megírom neki holnap, hogy boldog névnapot?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori:


Régen jártam egy fiúval (akinek a nevet gondolom mar kitalaltatok XD), de szakítottunk. Aztán rájöttünk, hogy meg mindig szeretjük egymast, igy bár nem jöttünk össze, de tartottuk a kapcsolatot. Aztán mar nem is tudtam mit érzek iránta, úgyhogy eltávolodtam tőle. Par hónap múlva rairtam. Ott mondta, hogy meg mindig szeret. En meg nem tudtam mit mondani, mert mar nem is tudtam pontosan, hogy mit is érzek. Aztán egy masik fiúval osszejottem, igy az érzésem teljesen elmúlt a régi fiúm iránt. Aztán miközben jártam a masik fiúval, sikerült ismét rájönnöm, hogy a volt barátomat szeretem még. XD Megint ráírtam, jól elvoltunk, meg minden, de aztán kiderült, hogy a részemről csak fellángolás volt, igy szerintem sikerült jól összezavarni szegényt. 😥


Ujra eltávolodtam tőle. Hamarosan elmúlt az érzés es azóta vissza se jött.


De O meg mindig szeret es nem tudom, hogy ha rairnek, hogy boldog névnapot, azzal csak meg jobban osszezavarnam, vagy jo néven venne es kész? Merthogy ugye mégiscsak VALENTIN NAP es lehet, hogy azt hinne, hogy szeretem ot... 😕


Szerintetek?


Előre is köszi a válaszokat! 😘😘😘


2017. febr. 13. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtad írd meg neki
2017. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt! ❤
2017. febr. 13. 21:51
 3/4 anonim válasza:

Én mar a kérdés olvassátok is összezavarodtam.😂

De szerintem nyugodtan irj neki.Nem tudom hogy rosszba vagy joba vagytok de szerintem egy szimpla felkoszontesen csak elgondolkodik lehet hogy újra beszélgetni akarsz vele nem tudom nem ismerem de ezt fiukent mondom.

2017. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Olvasásától*
2017. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!