Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá egy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy lányra mondjuk fb-n ha csak szexet akarok de ne ijesszem el? 17/F

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, nem akarlak elijeszteni, de csak szexet akarok."
2017. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jobban átnézed a lány profilját akkor szerintem lehet tippelni hogy egyátalán belemenne-e ilyesmibe...ha ugy gondolod hogy igen akkor se térj rögtön a lényegre hanem beszelgess vele és ha már picit a bizalmába férkőztél kérdezd meg h ő mit gondol arrol hogy valakivel csak szex és hogy csinálta e már.....a többi jönni fog magától
2017. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Bárhogy ráírhatsz. Ezeknek a r1b4ncoknak már bármi megfelel, csak f4szt kapjanak a szájukba.
2017. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
55%

Hmmm, hát rám inkább sehogy... :)

Egyébként könnyű őket megkapni, ha csak ennyi a cél, de előtte tényleg beszélgess.

2017. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Írj rá, hogy talizzatok vhol. (Mondjuk hívd át magadhoz)


Amikor már beszélgettek egy ideje, akkor hirtelen csókold meg, aztan ha haggya, akkor indítsd el a kezed, amerre akarod XD

2017. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5, neked miért ilyen vicces minden? Vagy csak én nem nevettem?
2017. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

#6


Azért, mert szerintem egy épp eszű lány nem hagyja

2017. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne ijedj meg, qrvára nem érdekelsz, csak meg akarlak kefélni. Nem érdekel a lelked, hidegen hagy az egész lényed, felőlem apád kisszéket is csinálhatott volna helyetted. Egy senki vagy. Valójában kár is volt erre a világra születned. De ha ár ideevett a rosseb, egye kutya, beléd verem a lompost, mert arra az egyre azért jó vagy.


Egy valamirevaló lánynak körülbelül ez jön le, akármilyen szépen próbálod megfogalmazni, hogy csak szexet akarsz.

2017. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ügyesen és okosan
2017. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fuuuu b*szdmeg ..................
2017. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!